chrome firefox opera safari iexplorer

Українка здобула бронзову медаль на чемпіонаті світу з водних видів спорту

26 липня 2013 о 12:00

26-річна українка Юлія Прокопчук завоювала бронзову медаль чемпіонату світу з водних видів спорту, який у ці дні проходить у Барселоні.

Для Прокопчук — це перша медаль чемпіонату світу в її кар'єрі. Раніше вона перемагала і ставала призеркою лише на європейських першостях.

Спортсменка з Києва перемогла у змаганнях зі стрибків з 10-метрової вишки.

Перемога ж у змаганнях дісталася 14-річній китаянці Сі Яцзи, яка залишила позаду дворазову олімпійську чемпіонку Лондона Чен Жулінь.

«Я не можу повірити в це! Я завоювала медаль чемпіонату світу і це просто неймовірно», — радісно вигукнула після змагань українка, коментуючи свій виступ для офіційного сайту змагань.

«Чи можна випередити непереможних китаянок? Думаю, так. Але я не буду розкривати всі секрети. Постараємося добре підготуватися до Олімпіади в Ріо, щоб там перемогти спортсменок з Китаю і зійти на п'єдестал пошани».

Прокопчук чудово виконала четвертий і п'ятий стрибки, випередивши у результаті британку Сару Берроу і Панаделу Рінонг з Малайзії.

Джерело: ZN.UA

22 квітня

Інші дати
22 квітня відзначають:
  • Всесвітній день Матері-Землі (Міжнародний день Землі).
Розгорнути
Народився Анатолій Михайленко
(1939, хутір Комуна Полтавської обл. - 2007) - український письменнник, журналіст, видавець. Автор більше 30 книжок художньої прози й публіцистики, зокрема "Оливкова гілка з Рима", "Кленовий лист з Канади", "Пливе мій човен. Запах полину", "Заки море перелечу".
Розгорнути
Народився Євген Сагайдачний
(1886, м.Херсон – 1961) – український маляр, декоратор і педагог. Автор численних акварелей з гуцульського життя, залишив по собі велику колекцію народного, зокрема гуцульського, мистецтва.
Розгорнути
Народився Євген Козак
(1907, с. Колодне, Львівська область – 1988) – український композитор, диригент, педагог. Автор театралізованого концерту «Буковинське весілля», хорових пісень "Вівчарик", "Україно моя", "Думи мої", «Вітер з полонини», "Зелень кленова, вулиці Львова", обробок українських народних пісень, пісень на слова Т.Шевченка.
Ой, вічарику-вівчарю, Ти жени свою отару З гір високих, з полонини У широкую долину. Сядь зі мною в просінь світа, Заграй мені на трембіті, Розкажи мені - чи любиш? Чом до серця не голубиш? (Українська народна пісня)
Розгорнути

Новини Дивитися всі