chrome firefox opera safari iexplorer

Для подорожі із пересадкою потягами тепер діє єдиний залізничний квиток

02 жовтня 2013 о 21:15

З 1-го жовтня можна оформлювати поїздку з однією пересадкою на одному бланку.

Про це йдеться у повідомленні «Укрзалізниці».

Наприклад, якщо пасажир планує поїздку з Донецька до Львова з пересадкою у Києві, він може оформити два квитка на одному бланку.

При оформленні проїзного документа на одному бланку з пересадкою, касир зобов’язаний узгодити з пасажиром інтервал між часом прибуття поїзда та часом його відправлення із станції, де здійснюватиметься пересадка.

Крім цього, пересадка на інший поїзд має бути здійснена не пізніше 10 діб після прибуття пасажира на пересадочну станцію.

Пасажири при купівлі одного квитка на поїздку з пересадкою сплачуватимуть вартість проїзду та один комісійний збір – 12,5 грн. Пропозиція актуальна на поїзди внутрішнього сполучення.

Повернути квитки оформлені на одному бланку можна на загальних умовах. Так, у разі припинення подорожі пасажир повинен не пізніше однієї години після відправлення поїзда звернутися до залізничної каси щоб отримати кошти за непрослідувану відстань.

Плата за послугу з повернення квитків стягуватиметься за кожну нездійснену поїздку.

Розділи: Суспільство

2 травня

Інші дати
Народився Микола Вілінський
(1888, м. Голта, Херсонська область – 1956) – український композитор, педагог. Автор симфонічних сюїт, кантат, вокально-хорових обробок українських, російських і молдавських народних пісень, романсів, камерно-інструментальних творів, а також ряду теоретичних робіт і статей. Вважається засновником баладного жанру в український фортепіанній музиці.
«Микола Миколайович Вілінський був прекрасним музикантом і прекрасною людиною. На всіх його творах лежить печать справжнього таланту і всі вони показують тонкий смак і велику професійну майстерність автора.» (Борис Лятошинський)
Розгорнути
Народився Володимир Лучицький
(1877, м. Київ – 1949) - український геолог, петрограф. Велике значення мають його роботи з вивчення Українського кристалічного щита, Криму. Відкрив родовищ графітів, каолінів. Склав гідрогеологічні та геологічні карти України.
Розгорнути