chrome firefox opera safari iexplorer

Мінінфраструктури ініціює введення безконтактних залізничних квитків в Україні

17 жовтня 2012 о 12:40

Міністерство інфраструктури ініціює введення безконтактних залізничних квитків, заявив віце-прем'єр-міністр, міністр інфраструктури Борис Колесніков.

Чиновник повідомив при цьому, що необхідність продажу залізничних квитків у безконтактній формі обумовлена розвитком сучасних технологій і необхідністю боротьби зі спекулянтами.

Колесніков повідомив при цьому, що для боротьби з перекупниками з початку весняного розкладу планується ввести нові нормативи повернення коштів за невикористані квитки.

Так, уточнив чиновник, при поверненні квитка за менш ніж 3 години до відправлення поїзда планується повертати 50% його вартості, а після відправлення поїзда — тільки 10%.

Раніше повідомлялося, що Мінінфраструктури також ініціює введення єдиного залізничного квитка на проїзд з пересадкою або в обидві сторони.

Нагадаємо, що 30 березня 2010 року Державна адміністрація залізничного транспорту Укрзалізниця ввела оформлення і оплату квитка в інтернеті і наступним друком квитка в касі.

Як повідомлялося, у вересні через інтернет було продано більше 182 тис., а з початку року — понад 1,4 млн. квитків.

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути