chrome firefox opera safari iexplorer

Київ посів 73-є місце зі 100 міст за рівнем репутації

18 жовтня 2013 о 15:49

Київ опинився на 73-му місці зі 100 країн, які оцінювали в рейтингу міст, складеному міжнародною організацією Reputation Institute.

Очолив рейтинг Сідней, який набрав 77,4 бали зі 100, до першої п’ятірки увійшли Торонто (76,9), Стокгольм (76,9), Відень (76,9) і Венеція (75,8).

Найгірші місця рейтингу зайняли: Каїр (46,1), Найробі (44,4), Карачі (43,5), Тегеран (32,1) і Багдад (28,5).

Київ розташувався на 73-й позиції із 55,3 балами. Поряд зі столицею України розмістилися: Сеул, Єрусалим, Шанхай, Йоганнесбург, Макау й Санто-Домінго.

Російська столиця Москва на 90-му місці, а місто Санкт-Петербург – на 58-му місці (одразу за Лас-Вегасом й Афінами).

Загалом у рейтингу Європа домінує в світі за репутацією своїх міст. За нею розташовані міста Північної Америки, країни Азіатсько-Тихоокеанського регіону, за ними – країни Латинської Америки, і насамкінець – Африки.

Автори дослідження зазначили, що репутація країни впливає на репутацію її міст. Як зазначають дослідники, загалом репутація міста трохи вища, ніж країни загалом.

Дослідження охоплює 100 найбільш шанованих міст на основі високого рівня довіри, поваги, а також сприйняття 13 ознак, згрупованих у трьох критеріях: рівень економіки (присутність штаб-квартир відомих міжнародних компаній, технологічна розвиненість, фінансова стабільність), зовнішній вигляд (безпека і привабливість міста), ефективне керівництво (сприятливі умови для ведення бізнесу, прогресивна соціальна, економічна й екологічна політика).

28 квітня

Інші дати
Народився Микола Івасюк
(1865, с.Заставна Чернівецька область - 1937) – український художник. Автор картин «В'їзд Богдана Хмельницького до Києва», «Богдан Хмельницький під Зборовом», «Битва під Хотином», «Іван Богун у бою під Берестечком».
Ах, не смійтеся ви наді мною, - Не для вас я Вкраїну люблю ! Не для вас виливаю ці сльози з журбою, Що ніхто їх не бачить нічною добою, Коли довго від думок не сплю. Хіба можете ви зрозуміти, Як її я кохаю, люблю ? Та коли б не вона, то для чого б і жити ? Але що… що вам, бідним, про це говорити… Чи ви любите матір свою ? (Павло Тичина)
Розгорнути
Народився Георгій Вороний
(1868, с. Журавка Чернігівська область – 1908) – російський математик українського походження. На його честь названі діаграми Вороного, що застосовуються у інформатиці.
Розгорнути