chrome firefox opera safari iexplorer

НАНУ ліквідувала Інститут світової економіки

11 листопада 2013 о 11:58

У минулу п'ятницю працівникам Інституту світової економіки і міжнародних відносин (ІСЕМВ) Національної академії наук оголосили про ліквідацію інституту.

Персонал з 96 людей ознайомили з відповідною постановою президії Національної академії наук, пише Високий замок з посиланням на «Коммерсантъ Украина».

У документі, датованому 30 жовтня і підписаному президією Національної академії наук України (НАНУ ), говориться про підсумки перевірки, проведеної з 6 по 28 серпня: « Результати виявили призупинення науково-організаційної діяльності підрозділів інституту за основними напрямками досліджень і численні порушення у бюджетно-фінансовій діяльності».

У керівництві НАНУ вважають, що діяльність ІСЕМВ «тісно корелює з основними напрямками наукових досліджень Інституту всесвітньої історії НАНУ та Інституту політичних і етнонаціональних досліджень ім. Кураса» і тому може бути об'єднана з даними установами.

"Діяльність Інституту світової економіки і міжнародних відносин буде припинена. Створена ліквідаційна комісія, а співробітники попереджені про звільнення в порядку, встановленому законодавством , — повідомляється в постанові президії НАНУ.

Інститут світової економіки і міжнародних відносин НАНУ був створений у 1991 році. Він займався міжнародними економічними і політичними дослідженнями, розробляє напрями економічного і зовнішньополітичного розвитку України.

Штат – 96 осіб, серед яких 2 академіка, 24 доктори і 45 кандидатів наук.

Розділи: Суспільство

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути