chrome firefox opera safari iexplorer

Сьогодні ми українці і європейці. Всі, хто з нами, ті проти них!

30 листопада 2013 о 17:14

Друзі!

Протягом останніх днів на Євромайдані чув різні,часом непримиренні точки зору, в інтернеті «тиха війна» між різними угрупуваннями поміркованих та справжніх і правдивих революціонерів...

Мені багато теж не подобалося в організації протестів 22-29 листопада.Саме тому я принципово не виступав на жодному з київських майданів, а чергував вночі, підтримуючи акцію. Одночасно працював в Черкасах на довиборах.

Але кривава бійня 30 листопада зранку повинна зупинити нас у цій непродуктивній дискусії. Нині очевидно,що в країні є МИ і ВОНИ

МИ теж дуже різні: менш радикальні й революційні, україно і російськомовні, ліберали і націоналісти. Але про це давайте дискутувати після ЗМІНИ РЕЖИМУ.

СЬОГОДНІ МИ УКРАЇНЦІ і ЄВРОПЕЙЦІ. ЦЕ НАША ІДЕОЛОГІЯ. НАША МЕТА — ПОВАЛЕННЯ РЕЖИМУ.

ВСІ ХТО З НАМИ, ТІ ПРОТИ НИХ!

Все решта завтра, після перемоги.

Микола Томенко, народний депутат України

Розділи: Думка читачів

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути