chrome firefox opera safari iexplorer

Поєдинок Кличко-Повєткін назвали розчаруванням року в боксі

10 грудня 2013 о 16:37

Поєдинок українця Володимира Кличка з росіянином Олександром Повєткіним потрапив до рейтингу розчарувань року в боксі, складеному інтернет-виданням Bleacher Report, повідомляє Кореспондент.net.

Як зазначається в матеріалі видання, незважаючи на величезну перевагу Кличка за очками, поєдинок виявився «великим розчаруванням».

Цей бій транслював американський телеканал HBO, але, як зазначає Bleacher Report, після такого поєдинку на американському телебаченні ще не скоро знову з'явиться інтерес до боїв важковаговиків.

Головним розчаруванням року за версією Bleacher Report став бій мексиканця Хуліо Сесара Чавеса з американцем Брайаном Вєрою, рішення присудити перемогу Чавесу в якому, як зазначає видання, багато хто вважає найгіршим суддівським рішенням року в боксі.

Нагадаємо, що Володимир Кличко в 12-раундовому поєдинку одноголосним рішенням суддів переміг Олександра Повєткіна за очками і відстояв титули чемпіона світу за версіями WBA, WBO, IBF і IBO.

ТОП-10 розчарувань року в боксі

1. Перемога Хуліо Сесара Чавеса над Браяном Вєрою за рішенням суддів

2. Поразка Абнера Мареса нокаутом у першому раунді в бою з Джонні Гонсалесом

3. Поразка Ноніто Донера в поєдинку з Гільєрмо Рігондо

4. Поразка Сауля Альвареса в поєдинку проти Флойда Мейвезера за рішенням суддей

5. Перемога Едрієна Бронера над Полі Маліньяджі

6. Перемога Серхіо Мартінеса в поєдинку проти Мартіна Мюррея

7. Поразка Ламонта Пітерсона у третьому раунді від Лукаса Мартіна Матісса

8. Поразка Чада Доусона Адоніса Стівенсону у першому раунді

9. Поразка Делвіна Родрігеса в третьому раунді від Мігеля Котто

10. Бій Володимир Кличко — Олександр Повєткін

Розділи: Суспільство

23 листопада

Інші дати
23 листопада відзначають:
  • День без покупок.
  • Чорна п’ятниця.
Розгорнути
Олександр Івченко
1903 – авіаконструктор, керівник розробки поршневих, пізніше турбореактивних двигунів для багатьох типів літаків, в т. ч. і літаків Як-40 і Ан-24. 1959 р. створив і очолив самостійне дослідне підприємство – Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро «Прогрес», з 1963 – його генеральний конструктор.
Розгорнути
Народився Микола Бунге
(1823, м.Київ – 1902) – вчений-економіст, державний діяч. Голова Кабінету Міністрів Російської імперії з 1887 до 1895 рр. За його керування бюджет вперше дістає статус документу обов'язкового до виконання всіма відомствами. У 1887 році добився скасування подушної податі з селян, за його ініціативою введено правила, що регламентували умови праці фабричних працівників. Підтримка М.Бунге розвитку індустрії України, іноземні інвестиції подвоїли видобуток вугілля в Донбасі та активно розвивали залізорудну промисловість Криворіжжя.
Розгорнути
Народився Микола Носов
(1908, м.Київ – 1976) – радянський письменник, автор знаменитої трилогії «Незнайко».
Розгорнути