chrome firefox opera safari iexplorer

ЄС експериментує: українці тиждень перетинатимуть кордон інакше, ніж зазвичай

07 лютого 2014 о 11:38

Євросоюз з 5 до 14 лютого спростив процедуру перетину кордону з Україною. Це зроблено в якості експерименту щодо спрощення прикордонних формальностей, про що повідомляє офіційний сайт Державної прикордонної служби

«У ході експерименту пропуск здійснюватиметься за принципом єдиної зупинки та введено єдине вікно на смугах руху «зелений коридор» на виїзд з України. Новації стосуються пунктів пропуску «Рава-Руська», що у Львівській області, та «Ужгород» і «Солотвино», що на Закарпатті», – йдеться у повідомленні.

Допоки триватиме експеримент, авто буде зупинятися на лінії паспортного контролю лише раз, а водію та пасажирам не доведеться виходити назовні. Документи одразу будуть перевірятися прикордонниками та митниками. Авто буде оглядатися візуально, і лише за потреби направлятися на поглиблений огляд.

Схожі правила діяли на українсько-польському кордоні під час чемпіонату з футболу ЄВРО-2012.

Невдовзі новації будуть впроваджені в інших пунктах пропуску на кордоні з Молдовою, Росією, Білоруссю, Польщею, Словаччиною, Угорщиною і Румунією.

 

Джерело: ПІК
Розділи: Туристичні новини

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути