chrome firefox opera safari iexplorer

Країни G-7 зобов’язались забезпечити фінансову підтримку Україні — заява

03 березня 2014 о 14:16

У своїй заяві міністри фінансів країн G-7 підкреслюють, що перехід до нової влади в Україні пропонує унікальну можливість запровадити вкрай необхідні ринкові реформи.

Міністри фінансів країн «Великої сімки» зобов’язались забезпечити потужну фінансову підтримку України. Про це йдеться у їхній спільній заяві, опублікованій на сайті Міністерства фінансів Німеччини.

«Ми уважно стежимо за ситуацією в Україні. Перехід до нової влади в Україні пропонує унікальну можливість запровадити вкрай необхідні ринкові реформи, які відновлять фінансову стабільність, розкриють економічний потенціал і дозволять громадянам України ефективніше досягати своїх економічних прагнень», — йдеться у заяві.

Також її автори зазначають: «Ми об’єднані зобов’язанням забезпечити сильну фінансову підтримку Україні. Зокрема ми погоджуємося, що Міжнародний валютний фонд залишається найкраще підготовленою установою, щоб допомогти Україні вирішити свої нагальні економічні виклики через політичні консультації та фінансування, зосереджене на необхідних реформах».

Крім цього міністри фінансів G-7 вітають те, що МВФ направляє цього тижня делегацію в Україну для початку технічних та політичних дискусій з українською владою.

«Підтримка МВФ матиме вирішальне значення у розкритті додаткової допомоги від Світового банку, інших міжнародних фінансових інститутів, ЄС і двосторонніх джерел. Ми також схвалюємо мобілізацію швидкої технічної допомоги для підтримки України у вирішенні макроекономічних та антикорупційних завдань. Ми вітаємо участь інших зацікавлених членів міжнародного співтовариства», — наголошується у заяві.

Джерело: УНІАН
Розділи: Суспільство

23 листопада

Інші дати
23 листопада відзначають:
  • День без покупок.
  • Чорна п’ятниця.
Розгорнути
Олександр Івченко
1903 – авіаконструктор, керівник розробки поршневих, пізніше турбореактивних двигунів для багатьох типів літаків, в т. ч. і літаків Як-40 і Ан-24. 1959 р. створив і очолив самостійне дослідне підприємство – Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро «Прогрес», з 1963 – його генеральний конструктор.
Розгорнути
Народився Микола Бунге
(1823, м.Київ – 1902) – вчений-економіст, державний діяч. Голова Кабінету Міністрів Російської імперії з 1887 до 1895 рр. За його керування бюджет вперше дістає статус документу обов'язкового до виконання всіма відомствами. У 1887 році добився скасування подушної податі з селян, за його ініціативою введено правила, що регламентували умови праці фабричних працівників. Підтримка М.Бунге розвитку індустрії України, іноземні інвестиції подвоїли видобуток вугілля в Донбасі та активно розвивали залізорудну промисловість Криворіжжя.
Розгорнути
Народився Микола Носов
(1908, м.Київ – 1976) – радянський письменник, автор знаменитої трилогії «Незнайко».
Розгорнути