chrome firefox opera safari iexplorer

Сільська медицина залишиться без транспорту

02 березня 2011 о 14:58

Верховна Рада відмовилася ухвалити Закон «Про внесення змін до Закону «Про Державний бюджет України на 2011 рік» щодо медичних транспортних засобів для сільської місцевості.

За ухвалення відповідного законопроекту, внесеного народним депутатом з фракції «БЮТ-Батьківщина» Антоніною Болюрою, проголосували лише 122 народних депутати із 242, зареєстрованих в сесійній залі.

Проект закону підготовлено з метою перерозподілу між кодами бюджетної класифікації коштів державного бюджету України на 2011 рік і спрямування їх на закупівлю спеціальних автомобілів для оснащення закладів охорони здоров’я в сільській місцевості.

Зокрема, з метою вирішення гострих проблем медичного захисту мешканців сільської місцевості, оптимізації видатків на обслуговування системи центральних органів виконавчої влади та забезпечення прозорості розподілу коштів на видатки розвитку, пропонувалося збільшити видатки Міністерству охорони здоров’я (загальнодержавні витрати) для оснащення сільських амбулаторій та фельдшерсько-акушерських пунктів і придбання автомобілів швидкої медичної допомоги для сільських закладів охорони здоров’я на 700 млн. грн. за рахунок зменшення видатків на придбання Державною авіаційною службою повітряних суден в сумі 295,0 млн. грн. та скорочення державних капітальних видатків, що розподіляються Кабінетом Міністрів України, в сумі 405 млн. грн.

2 травня

Інші дати
Народився Микола Вілінський
(1888, м. Голта, Херсонська область – 1956) – український композитор, педагог. Автор симфонічних сюїт, кантат, вокально-хорових обробок українських, російських і молдавських народних пісень, романсів, камерно-інструментальних творів, а також ряду теоретичних робіт і статей. Вважається засновником баладного жанру в український фортепіанній музиці.
«Микола Миколайович Вілінський був прекрасним музикантом і прекрасною людиною. На всіх його творах лежить печать справжнього таланту і всі вони показують тонкий смак і велику професійну майстерність автора.» (Борис Лятошинський)
Розгорнути
Народився Володимир Лучицький
(1877, м. Київ – 1949) - український геолог, петрограф. Велике значення мають його роботи з вивчення Українського кристалічного щита, Криму. Відкрив родовищ графітів, каолінів. Склав гідрогеологічні та геологічні карти України.
Розгорнути