chrome firefox opera safari iexplorer

На Поштовій площі у Києві з'явиться «сухий» фонтан

13 березня 2014 о 16:03

Незважаючи на бурхливі події в столиці, на Поштовій площі тривають роботи.

Зараз там завершуються роботи по створенню тунелів, а в майбутньому на площі з'являться нові магазини і так званий «сухий» фонтан. Про це розповів директор Департаменту містобудування та архітектури КМДА, головний архітектор Києва Сергій Целовальник, передає УНН.

«На Поштовій площі зараз закінчуються роботи по створенню тунелів, а в тій частині, що між опорами тунелів і з боку вулиці Сагайдачного, будуть цокольні магазині, туристичні та інші об'єкти», — розповів Целовальник.

Він додав, що на Поштовій площі також буде так званий «сухий» фонтан.

«Фонтан буде знаходитися на перетині осі входу в річний вокзал (над тунелями — ред.) і входу в Поштову будинок. Фонтан буде „сухий“ і на ньому будуть переливатися підсвічені струменя води різної висоти і в різний час», — сказав він.

Целовальник зазначив, що кінцевий вигляд Поштової площі буде залежати від проектів інвесторів та обсягів фінансування.

«Я сам не знаю, як це буде виглядати зараз, це (вид площі — ред.) залежить від того, чи відбулися певні зміни інвесторів і в структурі фінансування проекту», — зазначив архітектор.

Він відмовився прогнозувати терміни завершення робіт на даній площі.

"Я не можу нічого сказати по термінах. Попередній голова КМДА О. Попов планував завершити ці роботи до цьогорічного дня міста, але з-за всіх цих подій на Майдані не встигли завершити. Тому я боюся загадувати наперед, але роботи будуть зроблені. Я мрію про це ", — додав Целовальник.

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути