chrome firefox opera safari iexplorer

Пенсійну реформу розпочнуть уже в березні

03 березня 2011 о 09:21

Реалізація пенсійної реформи залишається в переліку ключових зобов’язань України для отримання чергового траншу кредиту МВФ.

При цьому почати реформу, а отже прийняти урядовий пенсійний закон, парламент повинен до кінця поточного місяця.

Таке зобов’язання уряду України закріплено у проекті Меморандуму про економічну та фінансову політику (МЕФП), який узгоджено українською стороною та місією МВФ за результатами її роботи в Києві з 1 до 14 лютого 2011, повідомляє ZN.UA.

«Маяк на кінець грудня з введення в дію законодавства, необхідного для впровадження пенсійної реформи, не було дотримано, але закон набуде чинності як тимчасовий захід», — зазначає уряд у меморандумі з МВФ.

Таким чином, щоб розраховувати на розгляд радою директорів МВФ питання щодо виділення чергового траншу в середині квітня, Київ до кінця березня має прийняти пенсійний закон, що відповідає принципам, які викладені в торішніх версіях меморандуму (попередня умова).

Раніше передбачалося ухвалення цього нормативного акту ще до кінця 2010 року.
Між тим, уже другий комітет Верховної Ради розкритикував і відмовився схвалювати пенсійний законопроект Кабміну № 7455.

Представники уряду та президент заявляють, що Україна вимушена йти на підвищення пенсійного віку.

Спочатку пенсійна реформа передбачала поступово підвищувати пенсійний вік для жінок з 55 до 60 років, щорічно збільшуючи його на 6 місяців починаючи з 2011 року.

Для чоловіків, що працюють на державній службі, пенсійний вік повинен бути підвищений до 62 років з 2013 року.

30 січня

Інші дати
Всеволод Нестайко
(1930 – 2014) – класик сучасної української дитячої літератури. 1979 р. трилогію «Тореадори з Васюківки» внесено до Особливого почесного списку Г.Х. Андерсена як один із найвидатніших творів сучасної дитячої літератури. «Я пишаюся, що не вийшов із дитинства, що зберіг дитячу душу. Це підтримує мене в нашому жорстокому світі і дає сили творити.» Всеволод Нестайко
Розгорнути
Оксана Мешко
(1905 - 1991) –  український біолог, правозахисник. Член-засновник Української Гельсінської групи.
Розгорнути
Народився Володимир Антонович
1834 – 1908рр. Володимир Антонович (Вінницька обл.) – видатний український історик, археолог, етнограф. Створив київську школу істориків-українознавців в особі своїх учнів (Д. Багалій, М. Грушевський та ін.). «Сподіваюсь на те, що працею і любов’ю заслужу коли-небудь, що українці визнають мене сином свого народу, оскільки я все готовий розділити з ними». (Володимир Антонович)
«Сподіваюсь на те, що працею і любов’ю заслужу коли-небудь, що українці визнають мене сином свого народу, оскільки я все готовий розділити з ними» (Володимир Антонович)
Розгорнути

Новини Дивитися всі