chrome firefox opera safari iexplorer

«Національна гвардія» готуватиме наступні батальйони з 10 квітня

08 квітня 2014 о 20:35

Навчання у «Національній гвардії» продовжаться уже з 10 квітня, повідомив під час прес-конференції сотник Майдану Тарас Зембіцький.

«На сьогодні два батальйони „Національної гвардії“ уже закінчили підготовку в Нових Петрівцях, готові виконувати свої обов'язки та ставати на захист країни. З 10 числа будемо готувати нових людей. Наша мета — не допустити подальшого розколу країни, захоплення будівель та провокування заворушень», — сказав Зембіцький.

За його словами, охочих записатися до лав «Національної гвардії» зараз побільшало: "Добровольців значно більше, ніж раніше. Я родом зі Львівщини, і можу сказати, що тільки із Самбірського району готові прибути більше трьох тисяч осіб. З моєї сотні з 40 осіб прийняли присягу 37, тобто кількість тих, хто покинув справу, дуже низька. Ми перевіряємо кожного: працює психіатр, психолог. Проходять далі тільки найстійкіші, морально міцні — ті, що не здатні робити дурні вчинки", — розповів Тарас Зембіцький.

Жінки участі у загальній військовій мобілізації поки що не беруть. Їм доручають іншу роботу — організаційно-інформаційну, розказала сотник 39 жіночої сотні Ганна Коваленко:

«До „Національної гвардії“ жінок не взяли з самого початку — ми це обговорювали з керівництвом. Можливо, ще щось зміниться. У моїй сотні жінок, що мають бажання впливати на ситуацію, багато, тому ми діємо в інформаційному просторі: розповсюджуємо листівки, співпрацюємо з Міноборони, спілкуємося з родичами мобілізованих».

Джерело: Gazeta.ua
Розділи: Суспільство

23 листопада

Інші дати
23 листопада відзначають:
  • День без покупок.
  • Чорна п’ятниця.
Розгорнути
Олександр Івченко
1903 – авіаконструктор, керівник розробки поршневих, пізніше турбореактивних двигунів для багатьох типів літаків, в т. ч. і літаків Як-40 і Ан-24. 1959 р. створив і очолив самостійне дослідне підприємство – Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро «Прогрес», з 1963 – його генеральний конструктор.
Розгорнути
Народився Микола Бунге
(1823, м.Київ – 1902) – вчений-економіст, державний діяч. Голова Кабінету Міністрів Російської імперії з 1887 до 1895 рр. За його керування бюджет вперше дістає статус документу обов'язкового до виконання всіма відомствами. У 1887 році добився скасування подушної податі з селян, за його ініціативою введено правила, що регламентували умови праці фабричних працівників. Підтримка М.Бунге розвитку індустрії України, іноземні інвестиції подвоїли видобуток вугілля в Донбасі та активно розвивали залізорудну промисловість Криворіжжя.
Розгорнути
Народився Микола Носов
(1908, м.Київ – 1976) – радянський письменник, автор знаменитої трилогії «Незнайко».
Розгорнути