chrome firefox opera safari iexplorer

Україна не подала заявку на участь у відборі претендентів на проведення Євро-2020

28 квітня 2014 о 11:14

України не виявилося в списку країн на проведення матчів чемпіонату Європи з футболу 2020 року. Про це 26 квітня повідомив офіційний сайт УЄФА.

«До 25 квітня, коли закінчився термін подачі заявок на проведення матчів Євро-2020, УЄФА отримав від 19 національних асоціацій остаточні заявочні досьє, в яких представлені 19 міст. Заявочні досьє на стандартні пакети матчів подали наступні асоціації (в алфавітному порядку): Азербайджан (Баку), Англія (Лондон), Білорусь (Мінськ), Бельгія (Брюссель), Болгарія (Софія), КЮР Македонія (Скоп'є), Угорщина (Будапешт), Німеччина (Мюнхен), Данія (Копенгаген), Ізраїль (Єрусалим), Ірландія (Дублін), Іспанія (Більбао), Італія (Рим), Нідерланди (Амстердам), Росія (Санкт-Петербург), Румунія (Бухарест), Уельс (Кардіфф), Швеція (Стокгольм) і Шотландія (Глазго). Заявочні досьє на півфінальний і фінальний пакет матчів подали наступні асоціації (в алфавітному порядку): Англія (Лондон) і Німеччина (Мюнхен)», — йдеться в повідомленні.

Адміністрація УЄФА вивчить заявочні досьє та письмово підготує оціночні звіти для передачі виконавчому комітету УЄФА. Остаточне рішення за призначенням 13 організаторів Євро-2020 виконком УЄФА прийме 19 вересня о Женеві.

Згідно з рішенням виконкому УЄФА від січня 2013 року, матчі фінальної стадії Євро-2020 відбудуться у 13 містах у всій Європі. Матчі розбиті на 13 пакетів: 12 стандартних, що включають в себе три зустрічі групового етапу і одну зустріч плей-офф (1/8 або ¼ фіналу), а також один пакет, куди входять обидва півфінали і фінал.

До першого крайнього терміну — 12 сентября 2013 року — інтерес до проведення ігор фінального турніру чемпіонату висловили 32 національні асоціації. Їм були надані детальні вимоги до заявочних досьє, які вони повинні були підготувати на наступній стадії процесу. Серед цих 32 країн була і Україна.

13 вересня 2013 президент Федерації футболу України Анатолій Коньков повідомив, що ФФУ подала в УЄФА заявку на участь у проведенні експериментального чемпіонату Європи 2020 року, в якій НСК «Олімпійський» претендує на півфінали і фінал турніру, а «Донбас Арена» — на матчі групової стадії і одну гру 1/8 фіналу.

Джерело: Тиждень
Розділи: Спорт в Україні

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути