chrome firefox opera safari iexplorer

Дві львів’янки представлятимуть Україну на Світовому чемпіонаті кави

28 травня 2014 о 09:34

Впродовж 10-12 червня в італійському місті Ріміні проходитиме найголовніша кавова подія року – Світовий чемпіонат кави.

На захід з’їдуться понад п’ятдесят кавових віртуозів зі всього світу. Честь України захищатимуть дві львів’янки: бариста кав’ярні «Світ кави» Наталя Остапюк та Юля Сайчук.

На чемпіонаті відбудуться чотири світові конкурси: світовий чемпіонат бариста, чемпіонат ібрик/джезва, чемпіонат із заварювання кави і чемпіонат з обсмаження кави. 

Наталя Остапюк братиме участь у так званій «класиці» і поміряється силами з найкращими баристами світу, а Юля Сайчук готуватиме каву в турці. 

Під час чемпіонату барист учасник за п'ятнадцять хвилин повинен презентувати себе і приготувавши такі напої: 4 еспресо, 4 капучино і 4 авторських напої.

Джерело: Zaxid.net
Розділи: Новини культури

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути