chrome firefox opera safari iexplorer

Більшість українців шукають роботу по півроку

05 червня 2014 о 11:26

Найпопулярніша причина пошуку роботи — проблеми з оплатою праці або низька заробітна плата на поточному місці роботи.

Офісні працівники найчастіше залишаються без роботи і нову їм доводиться шукати близько півроку. Про це свідчать дані опитування від Міжнародного кадрового порталу HeadHunterУкраїна, пише Кореспондент.net.

«Найпопулярніша причина пошуку роботи серед тих, хто зайнятий нею наразі, — проблеми з оплатою праці або низька заробітна плата на поточному місці роботи. Майже стільки ж здобувачів шукають роботу через скорочення або ліквідацію компанії. Тільки п'ята частина опитаних зацікавлена ​​в новій роботі з метою пошуку можливостей кар'єрного або професійного зростання», — йдеться в повідомленні.

robota

Як повідомляється, за останні шість місяців сильно скоротилася кількість тих, хто звільняється за власним бажанням.

При цьому скорочення як причину пошуку роботи частіше за інших називають працівники банківської, консалтингової та готельно-ресторанної сфери. У свою чергу, серед тих, хто незадоволений перспективами розвитку, рекордна кількість програмістів і девелоперів (38% порівняно із середнім показником 21%). Також багато незадоволених рівнем розвитку і в сфері медицини та фармацевтики — 29%.

Переважна більшість респондентів шукали або ще шукають роботу не менше кількох місяців (24%), до півроку (19%), від півроку і більше (35%). Таким чином, кількість тих, кому останнім часом вдалося знайти роботу за місяць і менше — 22%.

«Зауважимо, що за останній час сильно збільшилася кількість тих, хто шукає нове місце більше півроку. Два роки тому таких претендентів було лише 20-22%. Більшість з тих, хто шукає роботу, зайняті у виробничій сфері, в секторі послуг, в транспортному і логістичному бізнесі. до півроку зазвичай займає процес пошуку роботи у бухгалтерів і юристів», — свідчать дані опитування.

Розділи: Суспільство

28 квітня

Інші дати
Народився Микола Івасюк
(1865, с.Заставна Чернівецька область - 1937) – український художник. Автор картин «В'їзд Богдана Хмельницького до Києва», «Богдан Хмельницький під Зборовом», «Битва під Хотином», «Іван Богун у бою під Берестечком».
Ах, не смійтеся ви наді мною, - Не для вас я Вкраїну люблю ! Не для вас виливаю ці сльози з журбою, Що ніхто їх не бачить нічною добою, Коли довго від думок не сплю. Хіба можете ви зрозуміти, Як її я кохаю, люблю ? Та коли б не вона, то для чого б і жити ? Але що… що вам, бідним, про це говорити… Чи ви любите матір свою ? (Павло Тичина)
Розгорнути
Народився Георгій Вороний
(1868, с. Журавка Чернігівська область – 1908) – російський математик українського походження. На його честь названі діаграми Вороного, що застосовуються у інформатиці.
Розгорнути