chrome firefox opera safari iexplorer

Ідеальна квартира для здоров’я людини: яка вона?

11 червня 2014 о 16:24

Дослідження, яке було проведене американськими науковцями мало на меті виявити, якою має бути квартира, яка буде позитивно впливати на людський організм.

Особливо важливим для здоров’я людини виявився поверх поверх на якому вона проживає. Занадто високий поверх може стати причиною виникнення поганого самопочуття.

Ідеальним варіантом для постійного проживання є поверхи з першого по сьомий. Саме така висота є оптимальною для хорошого самопочуття людини. На вищих поверхах магнітне поле діє значно слабше.

Також слід звернути увагу на те з якого матеріалу виготовлений будинок або квартира. Науковці визнали найкращими матеріалами для будівництва дерево, цеглу та бетон.

Окрім того слід звернути увагу і на площу квартири. Науковці виявили, що люди, які змушені проживати на малій площі мають більше психологічних проблем порівняно з тими, хто має можливість жити у просторій квартирі.

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути