chrome firefox opera safari iexplorer

В Україні заборонили використовувати водомети на морозі та світлошумові гранати

23 червня 2014 о 12:46

Кабмін скасував постанови від 22 січня 2014 року, що дозволяють правоохоронцям використовувати водомети при морозі, ручні димові гранати та нові газові та світлошумові гранати.

Відповідну постанову № 191 від 18 червня розміщено на сайті Кабміну в понеділок.

Таким чином уряд відновив дію окремих пунктів «Правил застосування спеціальних засобів при охороні громадського порядку» від 1991 р.

Як повідомлялося, у розпал масових протестів у січні 2014 року уряд Миколи Азарова вніс зміни до «Правил застосування спеціальних засобів під час охорони громадського порядку», дозволивши підрозділам МВС України використовувати водомети за мінусової температури повітря. У старій редакції Правил той самий пункт 16-й дозволяв використання водометів для розосередження учасників масових безпорядків за температури атмосферного повітря не нижче 0 градусів Цельсія. Силовики застосовували водомети проти мітингувальників за температури -10 градусів за Цельсієм, пише Інтерфакс-Україна.

Крім того, уряд розширив перелік спеціальних засобів, що використовуються при охороні громадського порядку, внісши до нього ручні димові гранати, ручні газові гранати «Дрейф-2» і світлошумові гранати «Заря-2», «Факел» і «Полум’я-М».

Джерело: Zik.ua
Розділи: Суспільство

27 квітня

Інші дати
Народився Олександр Беретті
(1816, м.Петербург, Росія – 1895) – український та російський архітектор, син Вікентія Беретті. Участник проектування Володимирського собору в Києві. За проектами Олександра Беретті збудовано 23 будівлі в ряді міст України. За проектами його батька Вікентія Беретті (14.06.1781 – 1842) в Києві збудовані будівлі Київського університету, обсерваторії і інституту благородних дівиць (нині Жовтневий палац).
Зелена піна лісу молодого Дрімотно плеще, як на морі шум. Блакитні тіні впали на дорогу, Заворожили мудрі бджоли ум. Стоять дуби замислено і строго. Тут — перейшовши молодий самум — Собі поставлю келію убогу, Щільник пахучий для останніх дум. (Максим Рильський)
Розгорнути