chrome firefox opera safari iexplorer

Опубліковано консолідований рейтинг українських вишів

09 липня 2014 о 09:43

Консолідований рейтинг вишів України у 2014 році включає 292 вищих навчальних заклади III-IV рівнів акредитації, а також 4 підрейтинга ТОП-10: «Кращі класичні університети України», «Кращі приватні вузи України», «Кращі київські вузи» і «Кращі ВНЗ регіонів України», повідомляє Освіта.ua.

В якості вихідних даних для складання консолідованого рейтингу вищих навчальних закладів України, використані найбільш авторитетні серед експертів і засобів масової інформації рейтинги вузів: «Топ-200 Україна», «Scopus» та «Вебометрикс», кожен з яких використовує різні критерії оцінювання вищих навчальних закладів. Консолідований рейтинг підсумовує загальні рейтингові місця вузів за версією «Топ-200 Україна», «Scopus» та «Вебометрикс».

За результатами консолідованого рейтингу свої провідні позиції підтверджує Київський національний університет ім. Шевченка, що посів перше місце.

Високі показники підтверджують Київський політехнічний інститут та Харківський національний університет ім. Каразіна, які поділили між собою друге і третє місце.

Четверту позицію також посів вуз з Харкова – Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут».

П’яту та шосту сходинки посіли провідні виші західного регіону Львівський національний університет ім. Франка та Національний університет «Львівська політехніка».

Вузи Одеси у першій десятці представив Одеський національний університет ім. Мечникова, що посів 7 місце. На восьмому опинився кримський Таврійський національний університет ім. Вернадського, що потрапив у першу десятку насамперед за рахунок показника в рейтингу «Вебометрикс».

Донецький національний технічний університет представив Донбас у першій десятці рейтингу поділивши 9 та 10 місце з «Києво-Могилянською академією», яка потрапила до десятки насамперед за рахунок високого показника у рейтингу «Топ-200 Україна».

Матеріали рейтингу:

Консолідований рейтинг вузів України 2014

ТОП-10: Кращі класичні університети України

ТОП-10: Кращі приватні вузи України

ТОП-10: Кращі київські вузи

ТОП-10: Кращі ВНЗ регіонів України

Розділи: Новини освіти

23 листопада

Інші дати
23 листопада відзначають:
  • День без покупок.
  • Чорна п’ятниця.
Розгорнути
Олександр Івченко
1903 – авіаконструктор, керівник розробки поршневих, пізніше турбореактивних двигунів для багатьох типів літаків, в т. ч. і літаків Як-40 і Ан-24. 1959 р. створив і очолив самостійне дослідне підприємство – Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро «Прогрес», з 1963 – його генеральний конструктор.
Розгорнути
Народився Микола Бунге
(1823, м.Київ – 1902) – вчений-економіст, державний діяч. Голова Кабінету Міністрів Російської імперії з 1887 до 1895 рр. За його керування бюджет вперше дістає статус документу обов'язкового до виконання всіма відомствами. У 1887 році добився скасування подушної податі з селян, за його ініціативою введено правила, що регламентували умови праці фабричних працівників. Підтримка М.Бунге розвитку індустрії України, іноземні інвестиції подвоїли видобуток вугілля в Донбасі та активно розвивали залізорудну промисловість Криворіжжя.
Розгорнути
Народився Микола Носов
(1908, м.Київ – 1976) – радянський письменник, автор знаменитої трилогії «Незнайко».
Розгорнути