chrome firefox opera safari iexplorer

Де в Україні можна відпочити по системі «все включено» і скільки це коштує

14 липня 2014 о 17:40

В Україні все частіше відпочивальникам пропонують систему «все включено».
Так, наприклад, працюють в Одеській області та на Шацьких озерах. Зокрема, умови відпочинку обумовлюють вже на місці.

«По приїзду на базу ми попросили порахувати, скільки буде коштувати індивідуальний All Inc.: харчування, проживання, щоденні прогулянки на човні, безлімітне користування велосипедами і масаж через день. В добу за двох таке задоволення коштувало 1500 грн», — розповів житель Дніпропетровська Олег.

Зокрема, на базі «Галицький двір» на озері Світязь ціна доби на двох залежить від категорії номера — від 1 тис. грн. до 1,3 тис. грн. Сюди входить повний пансіон харчування (шведський стіл) і використання всіх розваг (крім СПА).

Освоювати «все включено» по-українськи стали і в Київській області. Наприклад, в готелі «Сезони Spa», що в селищі Козин, 5 днів на двох по системі All Inc. обійдеться в 8160 грн. «В систему „все включено“ входить проживання в номері „стандарт“, харчування повний пансіон тричі в день, відкритий басейн з шезлонгами і спортзал, безлімітне користування спа-центрами», — розповіли в готелі.

Правда, не всі експерти підтримують вітчизняну систему «все включено». «Це безглузда спроба повторити успіх Туреччини і Єгипту, які, навпаки, стали відмовлятися від системи, оскільки це економічно невигідно», — вважає президент Асоціації малих готелів і апартаментів України Дмитро Заруба.

При цьому представник Європейської консалтингової групи FORTIS Олег Фесенко зазначив, що це усереднений сервіс для середнього туриста, якого насправді не існує: «All Inc. — це бажання будь-якою ціною утримати туриста, при цьому не питаючи, а чого ж хоче сам відпочивальник?»

Як повідомлялося раніше, офісні працівники планують суттєво урізати видатки на відпочинок влітку.

Джерело: ТСН
Розділи: Туристичні новини

31 березня

Інші дати
Микола Бокаріус
1869 – український вчений, один із засновників судової медицини. Першому в Україні було присвоєно звання заслуженого професора (1925). Єдиний в Україні Харківський науково-дослідний інститут судової експертизи носить ім’я його засновника – професора М.С. Бокаріуса.
Розгорнути
Борис Срезневський
1857 – російський і український метеоролог і кліматолог, професор, організатор метеорологічної служби в Україні, директор Київської метеорологічної обсерваторії.
Розгорнути
Корній Чуковський (Микола Корнейчуков)
(1882, м. Санкт-Петербург, Росія - 1969) – російський письменник, перекладач і літературознавець українського походження. Перекладач українських поетів (збірка «Молода Україна»), упорядник кількох видань російських перекладів Тараса Шевченка, автор нарису «Шевченко» (1911). Автор славнозвісних творів для дітей «Айболит», «Мойдодир», «Муха-Цокотуха» та ін.
«Поразительнее всего то, что широкие читательские массы России угадывали гениальность Шевченко даже сквозь плохие переводы, даже несмотря на цензурные бреши. Они так жадно хотели узнать, изучить его твор¬чество, в котором чувствовали столько родного, что требовали и требуют все новых изданий его «Кобзаря» в переводе на русский язык.» (Корній Чуковський).
Розгорнути
Народився Микола Міхновський
(1873, с.Турівка Полтавська область – 1924) – український політичний та громадський діяч, правник, публіцист, ідеолог державної самостійності України, автор славнозвісної брошури «Самостійна Україна».
«І нехай кожний з нас пам'ятає, що коли він бореться за народ, то мусить дбати за ввесь народ, щоб цілий народ не загинув через його необачність. Вперед ! Бо нам ні на кого надіятися і нічого озиратися назад». (Микола Міхновський)
Розгорнути

Новини Дивитися всі

Loading...