chrome firefox opera safari iexplorer

Де в Україні можна відпочити по системі «все включено» і скільки це коштує

14 липня 2014 о 17:40

В Україні все частіше відпочивальникам пропонують систему «все включено».
Так, наприклад, працюють в Одеській області та на Шацьких озерах. Зокрема, умови відпочинку обумовлюють вже на місці.

«По приїзду на базу ми попросили порахувати, скільки буде коштувати індивідуальний All Inc.: харчування, проживання, щоденні прогулянки на човні, безлімітне користування велосипедами і масаж через день. В добу за двох таке задоволення коштувало 1500 грн», — розповів житель Дніпропетровська Олег.

Зокрема, на базі «Галицький двір» на озері Світязь ціна доби на двох залежить від категорії номера — від 1 тис. грн. до 1,3 тис. грн. Сюди входить повний пансіон харчування (шведський стіл) і використання всіх розваг (крім СПА).

Освоювати «все включено» по-українськи стали і в Київській області. Наприклад, в готелі «Сезони Spa», що в селищі Козин, 5 днів на двох по системі All Inc. обійдеться в 8160 грн. «В систему „все включено“ входить проживання в номері „стандарт“, харчування повний пансіон тричі в день, відкритий басейн з шезлонгами і спортзал, безлімітне користування спа-центрами», — розповіли в готелі.

Правда, не всі експерти підтримують вітчизняну систему «все включено». «Це безглузда спроба повторити успіх Туреччини і Єгипту, які, навпаки, стали відмовлятися від системи, оскільки це економічно невигідно», — вважає президент Асоціації малих готелів і апартаментів України Дмитро Заруба.

При цьому представник Європейської консалтингової групи FORTIS Олег Фесенко зазначив, що це усереднений сервіс для середнього туриста, якого насправді не існує: «All Inc. — це бажання будь-якою ціною утримати туриста, при цьому не питаючи, а чого ж хоче сам відпочивальник?»

Як повідомлялося раніше, офісні працівники планують суттєво урізати видатки на відпочинок влітку.

Джерело: ТСН
Розділи: Туристичні новини

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути