chrome firefox opera safari iexplorer

Держава профінансує протезування бійців АТО

08 серпня 2014 о 11:17

На сьогодні протезування потребують 14 військовослужбовців, які повернулися із зони АТО. Про це повідомив директор Військово-медичного департаменту Міністерства оборони України полковник медичної служби Віталій Андронатій, передає УНН.

За його словами, за державні кошти провели протезування першому військовослужбовцю, батьку трьох дітей, який залишився без ноги. Надалі цей процес теж фінансуватиметься державою.

У відомстві зазначили, що нещодавно Верховна Рада України прийняла зміни до Закону України «Про реабілітацію інвалідів в Україні». Тепер нашим військовослужбовцям дозволено, без набуття інвалідності, отримувати всі ті пільги, якими користуються інваліди в Україні. Тобто протезування і забезпечення всіма засобами для пересування здійснюється за рахунок держави.

Також директор департаменту зауважив, що всі протези будуть імпортними.

«Усі військовослужбовці будуть гарантовано протезовані в Україні. Але, якщо комусь захочеться поїхати в Австрію чи Німеччину, будь ласка. Волонтери готові їх відправити, вони збирають на це кошти»,– сказав Андронатій.

Зазначимо, що особа у разі її протезування з поміщенням у стаціонар протезно-ортопедичного підприємства має право на допомогу по тимчасовій непрацездатності за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.

Джерело: Zaxid.net
Розділи: Суспільство

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути