chrome firefox opera safari iexplorer

Як харчуватись на відпочинку

14 серпня 2014 о 16:30

Пора відпочинку може дарувати нам не лише релакс а й підстерігати з проблемами травленнями при неправильному харчуванні. Як вберегтись — читайте у «Країні здоров'я».

Завжди снідайте. На відпочинку люди намагаються спробувати новинки місцевої кухні, тому їх корисніше їсти зранку, так ви не будете перенавантажувати свій шлунок на ніч. Стежте за розміром порцій а також за тим аби не переїсти делікатесів, адже ваш організм до цього не звик.

Більшість готелів обід не пропонують, тому для того аби не поправитись не забувайте про перекуси — фрукти підійдуть якнайкраще. 

Прислів'я каже «вечерю віддай ворогові». Саме нею потрібно скористатися у відпустці. Вечеря повинна бути легкою, оскільки сон з повним шлунком — це справжній дискомфорт. І не перестарайтеся з прянощами, вони розпалюють апетит.

Нагадуємо, раніше ми писали про те як правильно снідати.

26 листопада

Інші дати
Народився Пилип Морачевський (псевд. — Хвилимон Галузенко)
(1806, с. Шестовиця, Чернігівська область – 1879) – український письменник, поет-романтик, перекладач. Автор перекладу українською мовою всіх чотирьох Євангелія, «Діяння Апостолів», «Апокаліпсис», «Псалтир». Євангелія в перекладах Морачевського досі використовують під час богослужінь.
«Все минеться, правда зостанеться» (Пилип Морачевський)
Розгорнути
Народився Олександр Левада (Косяк)
(1909, с. Кривчунка, Черкаська область – 1995) – український драматург та кіносценарист. Автор творів «Гомін лісів Таращанських», «Південний захід», «Фауст і смерть», роману «Два кольори». За його сценаріями поставлені фільми «Українська рапсодія», «Берег надії», «Родина Коцюбинських»
Розгорнути
Народився Опанас Заливаха
(1925, с. Гусинка, Харківська область – 2007) – український живописець, відомий правозахисник-шістдесятник. Лауреат Шевченківської премії за твори останніх років «ХХ вік», «Мироносиці», «Українська мадонна», «Портрет Василя Стуса», «Портрет Шевченка», «Козака несуть», «Початок». Автор книги «Алла Горська. Червона тінь калини. Листи. Спогади. Статті».
«Все можна взяти в чужинця, окрім віри. Віра, взята у чужинця, губить» (Опанас Заливаха)
Розгорнути