chrome firefox opera safari iexplorer

Українець Коростильов виграв друге золото команди на Олімпіаді в Нанкіні

18 серпня 2014 о 14:39

Другий змагальний день Олімпіади в китайському Нанкіні приніс Україні третю нагороду загалом й другу золоту медаль, яку виборов Павло Коростильов в кульовій стрільбі.

Наш спортсмен з другим результатом кваліфікувався до фіналу, набравши у сумі 582 очка, повідомляє прес-служба Національного олімпійського комітету України. 

Проте, у фіналі, всі бали знімаються і все починається з початку. Боротьба тривала до останнього пострілу, але Павло, який захопив лідерство майже на початку сесії, нікому не збирався віддавати свою перемогу. У підсумку його чемпіонська сума склала 203,4 бали, що на 0,6 очка більше світового рекорду, який він сам і встановив цього року. 

Срібним призером II ЮОІ став кореєць Чеонжанг Кім (199.8), а бронзовим – француз Едоард Дортомб (178,6). 

«Я дуже щасливий, що зумів перемогти. Моя мама зрадіє, адже хотіла, щоб я виборов медаль», — прокоментував чемпіон. 

За словами новоспеченого чемпіона, ніяких особливих хвилювань сьогодні не було, все як завжди на тренуванні. На запитання чи заважала музика і оплески під час старту, Павло відповів: «Ні, я ні про що не думав. Намагався від всього абстрагуватись». 

Раніше на Іграх в Нанкіні Михайло Романчук завоював золоту медаль в перший день змагань з плавання, а дзюдоїст Богдан Ядов (вагова категорія до 66 кг) здобув срібну нагороду.  

Як повідомляв УНІАН, II літні юнацькі Олімпійські ігри проходять у китайському Нанкіні з 16 по 28 серпня. За олімпійські медалі змагаються практично чотири тисячі спортсменів з 204 країн.

Джерело: УНІАН
Розділи: Спорт в Україні

23 листопада

Інші дати
23 листопада відзначають:
  • День без покупок.
  • Чорна п’ятниця.
Розгорнути
Олександр Івченко
1903 – авіаконструктор, керівник розробки поршневих, пізніше турбореактивних двигунів для багатьох типів літаків, в т. ч. і літаків Як-40 і Ан-24. 1959 р. створив і очолив самостійне дослідне підприємство – Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро «Прогрес», з 1963 – його генеральний конструктор.
Розгорнути
Народився Микола Бунге
(1823, м.Київ – 1902) – вчений-економіст, державний діяч. Голова Кабінету Міністрів Російської імперії з 1887 до 1895 рр. За його керування бюджет вперше дістає статус документу обов'язкового до виконання всіма відомствами. У 1887 році добився скасування подушної податі з селян, за його ініціативою введено правила, що регламентували умови праці фабричних працівників. Підтримка М.Бунге розвитку індустрії України, іноземні інвестиції подвоїли видобуток вугілля в Донбасі та активно розвивали залізорудну промисловість Криворіжжя.
Розгорнути
Народився Микола Носов
(1908, м.Київ – 1976) – радянський письменник, автор знаменитої трилогії «Незнайко».
Розгорнути