chrome firefox opera safari iexplorer

Здорове харчування: 4 поради від експертів

17 вересня 2014 о 11:55

Ми всі знайомі з основами здорового харчування, однак дотримуватися їх досить складно. Як привчити себе до здорового харчування? Дотримуйтесь порад експертів!

1. Вам не варто їсти заради того, щоб просто поїсти. Не беріться за їжу, якщо ви не відчуваєте голод. Їжте тільки тоді, коли ви дійсно зголодніли. І як тільки ви відчули насиченість — але не тоді, коли ви вже відчули пересичення! — закінчуйте прийом їжі. Навіть якщо на тарілці залишилося ласе блюдо, все одно слід зупинитися. Не дивіться телевізор за їжею, закрийте ноутбук — перегляд медіа і газет загрожують вам переїданням.

2. Вам слід вживати більше овочів і фруктів. З'їдайте як мінімум один (але краще більше) овоч або фрукт на кожний прийом їжі. Тримайте нарізані сирі овочі в холодильнику, додайте їх в бутерброди, піцу, салати, супи і омлети. Можна змішати пюре з цвітної капусти з картопляним пюре — це не додасть вам зайвих калорій.

3. Вам слід знизити споживання фастфуду. Для цього навіть варто змінити маршрут, по якому розташовані спокусливі вітрини з сендвічами, хот-догами і тістечками. Замініть газовану воду на звичайну воду.

4. Здоровий ланч — це реально. Влаштуйте собі один корисний перекус в день. Тільки замість шкідливих чіпсів купіть собі горішки або знежирений йогурт. Можете також додати сік зі свіжих фруктів по сезону. Особливо гарний апельсиновий сік: цитрусові не забирають багато часу на очищення.

6 травня

Інші дати
Народився Лев Каплан
(1899, м. Могилів-Подільський - 1972) - український художник, графік реалістичного напряму. Автор числених плакатів, ілюстрацій до книжок, карикатур.
"Художник - гармонізатор суспільства, його душа, так само, як і поет, духовний провідник, людина, котра об'єднує націю." (Лариса Дем'янишина)
Розгорнути
1686 — між Росією і Річчю Посполитою було підписано угоду, названу — «Вічним миром».
Сусідні держави в черговий раз між собою ділили українські землі. Підписана угода підтверджувала умови Андрусівського перемир'я 1667 р. Він закріпив за Росією Смоленськ з околицями, Лівобережну Україну з Києвом, Запоріжжя і Сіверську землю з Черніговом і Стародубом. "Вічний мир" 1686 р. насправді був початком анексії українських територій.
«Для всіх ти мертва і смішна, Для всіх ти бідна і нещасна, Моя Україно прекрасна, Пісень і волі сторона» (Олександр Олесь)
Розгорнути