chrome firefox opera safari iexplorer

Південна залізниця запускає поїзд Харків, Кременчук — Сімферополь

24 вересня 2014 о 14:31

Південна залізниця призначила нічний швидкий двогрупний поїзд №92/81-82/91 сполученням Харків, Кременчук (Полтава) – Сімферополь, який курсуватиме щодня з 1 жовтня по 29 травня 2015 року, повідомили УНІАН у прес-службі залізниці. 

Згідно з повідомленням, у складі поїзда групи вагонів Харків — Сімферополь, Кременчук — Сімферополь і Полтава — Сімферополь. 

Зокрема, група безпересадочних вагонів сполученням Харків — Сімферополь відправлятиметься щодня о 20:45, за винятком 31 грудня, і прибуватиме до Сімферополя о 08:15.  

Група безпересадочних вагонів сполученням Кременчук – Сімферополь відправлятиметься через день о 14:45, з Полтави (через день) — о 17:09. Останні дві групи прибуватимуть на станцію Харків о 19:53, де комплектуватиметься повний склад поїзда, і виїжджатиме до Сімферополя з часом прибуття туди о 8:15. 

У зворотному напрямі групи вагонів відправлятимуться щодня о 20:35, окрім 1 січня, і прибуватимуть до Харкова о 08:03, до Полтави об 11:46, до Кременчука – о 14:33.  

Як повідомляв УНІАН, Південна залізниця призначила додатковий поїзд №127/128 сполученням Харків – Зернове, який почне курсувати з 1 жовтня. 

Довідка УНІАН. Південна залізниця — одна із найстаріших залізниць України, розгорнена довжина головних шляхів якої становить понад 4000 км. Південня залізниця забезпечує транспортне обслуговування регіону з видобувною промисловістю, машинобудівною індустрією і сільським господарством — це шість областей з населенням близько 20 млн осіб.

Джерело: УНІАН
Розділи: Туристичні новини

28 квітня

Інші дати
Народився Микола Івасюк
(1865, с.Заставна Чернівецька область - 1937) – український художник. Автор картин «В'їзд Богдана Хмельницького до Києва», «Богдан Хмельницький під Зборовом», «Битва під Хотином», «Іван Богун у бою під Берестечком».
Ах, не смійтеся ви наді мною, - Не для вас я Вкраїну люблю ! Не для вас виливаю ці сльози з журбою, Що ніхто їх не бачить нічною добою, Коли довго від думок не сплю. Хіба можете ви зрозуміти, Як її я кохаю, люблю ? Та коли б не вона, то для чого б і жити ? Але що… що вам, бідним, про це говорити… Чи ви любите матір свою ? (Павло Тичина)
Розгорнути
Народився Георгій Вороний
(1868, с. Журавка Чернігівська область – 1908) – російський математик українського походження. На його честь названі діаграми Вороного, що застосовуються у інформатиці.
Розгорнути