chrome firefox opera safari iexplorer

Древній Київ запрошує в царство коней

25 вересня 2014 о 09:48

27-28 вересня у Древньому Києві в «Парку Київська Русь» відбудеться свято гармонії людини й природи – виставка-показ «Царство коней».

На гостей чекають захоплюючі кінні трюки у виконанні княжих вершників. Вони їздитимуть на конях задом наперед і догори ногами, покажуть майстерність аланської їзди (одразу на двох конях) і стройової підготовки княжої дружини. Також відвідувачі Древнього Києва побачать змагання кінних лучників. Такі турніри на княжому дворі влаштовували ще тисячоліття тому.

Презентація Першого живого музею коней історичних порід стане «цвяхом» програми. Публіці представлять більше двадцяти порід коней, зібраних з усього світу в Конюшні Древнього Києва. На таких конях у свій час їздили богатирі та лицарі, королі та полководці. Під час фотосесії з кіньми можна буде погладити цих добродушних тварин. А під час модного кінного дефіле можна буде побачити обладунки вершників та кінську збрую різних епох і народів.

В якості приємного подарунка до Дня туризму гостей Древнього Києва чекає прогулянка у кінному екіпажі безкоштовно (субота, 27 вересня, з 10:00 до 13:00).

У неділю, 28 вересня, відбудуться лицарські бої в рамках турніру «Витязь Київського Дитинця» (14:00-17:00).

Древній Київ у «Парку Київська Русь» розташований в с. Копачів Обухівського району. Дістатись можна маршрутними автобусами від ст. м. Видубичі або власним транспортом.

Вартість квитків – 100 грн, пенсіонери – 50 грн, діти шкільного віку – 30 грн, дошкільники – безкоштовно.

28 квітня

Інші дати
Народився Микола Івасюк
(1865, с.Заставна Чернівецька область - 1937) – український художник. Автор картин «В'їзд Богдана Хмельницького до Києва», «Богдан Хмельницький під Зборовом», «Битва під Хотином», «Іван Богун у бою під Берестечком».
Ах, не смійтеся ви наді мною, - Не для вас я Вкраїну люблю ! Не для вас виливаю ці сльози з журбою, Що ніхто їх не бачить нічною добою, Коли довго від думок не сплю. Хіба можете ви зрозуміти, Як її я кохаю, люблю ? Та коли б не вона, то для чого б і жити ? Але що… що вам, бідним, про це говорити… Чи ви любите матір свою ? (Павло Тичина)
Розгорнути
Народився Георгій Вороний
(1868, с. Журавка Чернігівська область – 1908) – російський математик українського походження. На його честь названі діаграми Вороного, що застосовуються у інформатиці.
Розгорнути