chrome firefox opera safari iexplorer

Як зробити своє мислення позитивним

02 жовтня 2014 о 17:30

Недарма кажуть, що думка матеріальна — адже від нашого внутрішнього настрою залежить буквально все: і перемоги, і поразки, і злети, і падіння

Пропонуємо вам кілька FeеlGood-порад, як навчитися мотивувати себе і налаштувати своє мислення на позитивний лад. 

Порада 1: складати Списки хороших речей 

Кожен раз, коли вас починають переслідувати песимістичні думки, беріть в руки блокнот, ручку, і складайте Список хороших речей. Суть його проста — необхідно прописати тільки позитивні і приємні новини і факти, які мають яке-небудь відношення до вашого життя. Наприклад, можна згадати останню вдалу покупку, смачний обід, цікавий сон, зарплату або похід в кіно — загалом, що завгодно, лише б це було позитивно. 

Зазвичай потреба в такому списку з'являється тільки у «сірі» дні поганого настрою, однак при необхідності його можна складати хоч кожен вечір. 

Порада 2: спілкуватися з позитивними людьми 

Одна з головних умов позитивного мислення — це гарне оточення. Адже хто може вмотивувати краще, ніж люди, які вірять у вас? 

Порада 3: надіти чарівний браслет 

Ще одна цікава психологічна гра. Суть її в тому, щоб 21 день (вчені стверджують, що саме такий термін потрібен для утворення стійкої звички) носити браслет на одній і тій же руці. До речі, це дуже поширений трюк, який застосовується для боротьби з багатьма поганими звичками: зловживанням лайкою, курінням тощо. Вірте в себе і забудьте про сумніви. У вас все вийде!

9 січня

Інші дати
Степана, Стефана
"Прийшов Степан - на ньому червоний жупан"
Розгорнути
Народилася Євгенія Ліньова (фон Папріц)
(1854, м. Брест-Литовський, Білорусь - 1919) - українська та російська співачка, фольклористка, пропагувала народні пісні. Вперше у вітчизняній фольклористиці застосувала фонограф.
Розгорнути
Народився Сергій Параджанов
(1924, м.Тбілісі – 1990) - визначний вірменський та український кінорежисер, сценарист. В Україні створив фільми «Українська рапсодія», «Наталія Ужвій», «Тіні забутих предків».
«Найстрашніше – проґавити прекрасне!» (Сергій Параджанов)
Розгорнути