chrome firefox opera safari iexplorer

У Києві пісні часів Богдана Хмельницького прозвучали у стилі регі

17 жовтня 2014 о 13:00

У Києві українські рок-виконавці – гурти Kozak System та «Тарас Чубай» ­– презентували легендарний проект «Наші партизани. Пісні самонаведення» у новому звучанні – стилі регі. Організатори розповідають: музика «Самонаведення» – це поєднання мелодики, натиску і ніжності, сучасних ритмів та автентики.

Про це йдеться у сюжет і програми новин «Огляд дня» (щобудня о 21:00 на телеканалі ZIK).

Тарас Чубай та Kozak System називають проект «Наші партизани. Пісні самонаведення» національно-патріотичним. Адже у ньому автентична українська музика представлена більш зрозумілою для сучасного слухача – у стилі регі . До нового альбому увійшло 10 композицій, над якими виконавці працювали майже 2 роки.

«Ви почуєте виключно українську музику і ті пісні, які уже генетично закладені у крові кожного українця», – розповідає організатор концерту Петро Качанов.

За словами виконавців, завдання було – не зіпсувати початкового задуму пісень ХVII-XVIII століття та надати їм зрозумілого сучасного звучання. Музиканти зізнаються: неритмічні народні композиції непросто було зробити танцювальними та характерними для стилю регі.

«Пісні доби Богдана Хмельницького, пісні ХVII-XVIII століття – дуже серйозні, це фундаментальна автентична музика нашої держави. Вона є своєрідним кодом української нації. Тож для нас було найважливіше спробувати дати цій музиці дихання та ритм», – розповів вокаліст «Kozak System» Іван Леньо.

За словами Тараса Чубая, пісні з альбому вже звучали у Лондоні та Торонто. Втім, на цьому виконавці зупинятись не збираються.

«Ми хочемо продовжувати грати цю музику у світі. Це найбільш вдале поєднання ритмів регі та народного українського співу. Це саме те, що треба світовому слухачеві», – вважає Тарас Чубай.

Тарас Чубай та «Kozak System» мають намір презентувати свій альбом в Україні. У найближчих планах – дати почути «Наші партизани. Пісні самонаведення» сходу країни.

Джерело: Zik.ua
Розділи: Новини культури

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути