chrome firefox opera safari iexplorer

Чебрець поліпшує дітородну функцію чоловіків

21 жовтня 2014 о 10:45

При захворюваннях сечостатевої системи чебрець ефективний як антибіотик

Непримітна на вигляд квітка чебрець давно відома в народній медицині, пише uzhgorod.net.ua. 

Вважається, що ця рослина позитивно впливає на чоловічу статеву функцію. Тому її активно використовують для профілактики і лікування імпотенції та простатиту. Чебрець посилює статевий потяг. Застосовують також олію чебрецю і його настоянки: олію — зовнішньо, а настій п'ють натщесерце кілька разів на день. Тривалість прийому може становити від трьох до шести місяців. Для профілактики чоловіки можуть періодично пити чай з чебрецю, в тому числі з додаванням інших трав. Він здатний не тільки безпосередньо, а й побічно впливати на посилення чоловічої статевої функції. 

Водночас поліпшує роботу мозку і нервової системи, тонізує організм, піднімає настрій і позбавляє депресії, дратівливості, хронічної втоми. При захворюваннях сечостатевої системи чебрець ефективний як антибіотик.

2 травня

Інші дати
Народився Микола Вілінський
(1888, м. Голта, Херсонська область – 1956) – український композитор, педагог. Автор симфонічних сюїт, кантат, вокально-хорових обробок українських, російських і молдавських народних пісень, романсів, камерно-інструментальних творів, а також ряду теоретичних робіт і статей. Вважається засновником баладного жанру в український фортепіанній музиці.
«Микола Миколайович Вілінський був прекрасним музикантом і прекрасною людиною. На всіх його творах лежить печать справжнього таланту і всі вони показують тонкий смак і велику професійну майстерність автора.» (Борис Лятошинський)
Розгорнути
Народився Володимир Лучицький
(1877, м. Київ – 1949) - український геолог, петрограф. Велике значення мають його роботи з вивчення Українського кристалічного щита, Криму. Відкрив родовищ графітів, каолінів. Склав гідрогеологічні та геологічні карти України.
Розгорнути