chrome firefox opera safari iexplorer

«Укрпошта» почала продавати електронні залізничні квитки

03 листопада 2014 о 16:00

Національний оператор поштового зв'язку «Укрпошта» впровадив продаж електронних залізничних квитків.

Такий електронний квиток є повноцінним перевізним документом та, на відміну від маршрут-квитанції, не потребує обміну в касах вокзалу, наголошується у повідомленні «Укрпошти».

Е-квиток надає пасажиру ті самі права, що і його паперовий аналог. Завдяки QR-коду електронний посадочний документ містить всю необхідну інформацію про пасажира, що зберігається в електронній базі даних. Для здійснення посадки на потяг, пасажиру достатньо пред’явити QR-код або роздрукований електронний квиток, а також документ, що посвідчує особу.

Крім того, електронний квиток як повноцінний проїзний документ має статус звітного розрахункового документа (фіскального чека), який можна використати для звітування перед бухгалтерією про службове відрядження та отримання компенсації за проїзд, зазначається у повідомленні.

За інформацією «Укрзалізниці», на сьогодні електронний квиток впроваджено у 97% потягів міжміського сполучення України. На потяги, де не впроваджено електронні квитки, пасажиру видається маршрут-квитанція, яку перед посадкою у вагон необхідно обміняти на посадочний документ у касі залізничного вокзалу, пояснили в прес-службі «Укрпошти».

«Впроваджуючи європейські стандарти якості обслуговування клієнтів, найбільші державні підприємства країни «Укрпошта» і «Укрзалізниця» об’єднали зусилля задля зручності та комфорту споживачів. В Європі, наприклад, звичайні квитки в касах становлять лише десяту частину від квитків електронних», – наголошується у повідомленні.

Джерело: zaxid.net
Розділи: Туристичні новини

2 листопада

Інші дати
2 листопада відзначають: 
  • Міжнародний день припинення безкарності за злочини проти журналістів
Розгорнути
Народився Антін Манастирський
(1878, с. Завалів, Тернопільська область – 1969) – український художник, графік. Автор творів «Портрет матері», «Портрет Т. Г. Шевченка», «Автопортрет», «Запорожець», «Паламар», «На водопої», «На могилі», «Ой під гаєм, гаєм», «Прощавайте, товариші», «Вчора і сьогодні».
«Все життя я мріяв, щоб думи мої, які я втілював у своїх картинах, були близькі і зрозумілі народові». (Антін Манастирський)
Розгорнути
Народився Остап Грицай
(1881, с. Княжпіль, Львівіська область – 1954) – український поет, літературознавець, перекладач. Автор соціально-психологічної поеми «Утеча Олекси Перхуна», циклів новел філософського та релігійного змісту, численних літературно-критичних статей про українських та західноєвропейських письменникі, здійснив німецький переклад «Слова о полку Ігоревім» та понад 30 поезій Т.Шевченка.
Розгорнути
Народився Олександр Білецький
(1884, м. Казань, Росія - 1961) - літературознавець, академік. Тривалий час очолював Інститут літератури ім. Т. Г. Шевченка АН УРСР.
Розгорнути