chrome firefox opera safari iexplorer

Стали відомі потяги, на які доступні електронні квитки

29 жовтня 2013 о 15:04

«Укрзалізниця» розширила список нічних потягів, сідати в які можна з купленими в інтернеті квитками, минаючи касу

Про це «Коментарям» повідомили в прес-центрі «Укрзалізниці».

З 29 жовтня продаж електронних квитків відкрито на потяги № 91/ 92 Київ — Львів — Київ, з 30 жовтня — на потяги № 105/106 Київ — Одеса — Київ, та з 31 жовтня — на потяги № 79/80 Дніпропетровськ — Київ — Дніпропетровськ.

Електронний квиток можна оформити через офіційний сайт «Укрзалізниці» uz.gov.ua (банер «Онлайн резервування та придбання квитків») — або ж перейти за прямим посиланням на booking.uz.gov.ua. З покроковою інструкцією для придбання квитка через сайт «Укрзалізниці» можна ознайомитися тут.

Відомство нагадує, що електронний квиток має статус розрахункового документа (фіскального чека). Його можна використовувати, наприклад, для звіту про відрядження в бухгалтерії.

Сьогодні електронний квиток можна оформити на поїздку в усіх потягах категорії Інтерсіті+ , які курсують з Києва у напрямку Львова, Харкова, Донецька, Дніпропетровська, Запоріжжя і назад. А також — з Донецька та Харкова до Сімферополя і назад. Крім того, електронні квитки діють на нічні потяги № 37/38 Донецьк — Київ — Донецьк, № 11/12 Сімферополь — Київ — Сімферополь та № 63/64 Харків — Київ — Харків.

До кінця року залізничники планують запровадити електронні квитки на всі пасажирські потяги внутрішнього сполучення.

В «Укрзалізниці» також наголошують, що при оформленні електронного квитка необхідно вказати ім’я та прізвище пасажира. За правилами, затвердженими Міністерством інфраструктури України, під час посадки у вагон пасажир повинен мати при собі паспорт або інший документ, що підтверджує особу.

Нагадаємо, продаж електронних квитків на потяги «Укрзалізниці» був відкритий у лютому 2013 року. Цією послугою вже скористалися майже 165 тис. пасажирів. У жовтні щодоби продавалося понад 1000 електронних квитків.

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути