chrome firefox opera safari iexplorer

Зимові канікули у Києві триватимуть 3 тижні

01 грудня 2014 о 16:43

Зимові канікули для учнів столичних загальноосвітніх навчальних закладів триватимуть 3 тижні – з 27 грудня 2014 року до 18 січня 2015 року включно.

Про це заявила заступник голови КМДА з гуманітарних питань Ганна Старостенко, повідомляє сайт мерії.

«У зв’язку з введеним режимом економії теплової енергії в столиці міська влада вимушена продовжити тривалість зимових канікул до трьох тижнів – з 27 грудня 2014 року до 18 січня 2015 року», — сказала чиновниця.

За її словами, упродовж додаткового тижня канікул Київ зможе заощадити 5 мільйонів гривень.

«Це дозволить зігріти школи в більш холодний період, який традиційно припадає на кінець січня – початок лютого», – пояснила Старостенко.

При цьому вона підкреслила, що шкільна програма буде виконана за рахунок її ущільнення.

Як відомо, осінні канікули у школах тривали два тижні – з 27 жовтня до 10 листопада. У мерії повідомляли, що це дозволило місту зекономити 25 мільйонів гривень на опаленні та електроенергії.

Раніше міська влада планувала збільшити тривалість зимових канікул до 1,5 місяця, щоб зекономити на опаленні. Однак на прикінці жовтня Старостенко заявила, що початок та тривалість зимових канікул буде залежати від погодних умов.

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути