chrome firefox opera safari iexplorer

Свято Пампуха у Львові відзначатимуть із 7 до 11 січня

16 грудня 2014 о 09:29

У центрі Львова 7 січня стартує VIІІ Міське Свято Пампуха. Впродовж п’яти днів на площі Ринок пануватиме атмосфера духовності, відвідувачі Свята Пампуха матимуть нагоду поколядувати, скуштувати найрізноманітніші види пампушків та пізнати давні українські традиції.

Цьогоріч, за словами директора Міського Свята Пампуха Андрія Сидора, святкування продовжили на два дні, тобто триватиме не три, як зазвичай, а п’ять днів, аби всі охочі могли якнайдовше насолоджуватись колоритом різдвяного Львова, передає прес-служба Львівської міськради.

Традиційно на Святі кожен охочий зможе долучитись до різноманітних пампухових забав, серед яких: «Конкурс на найкращий вертеп», «Конкурс господинь», «Конкурс пампухоїдів» та «Конкурс чортів та ангелів».

«У Святі Пампуха найголовніше – традиція. Нам дуже важливо донести інформацію до вертепів, які можуть взяти участь, і обов’язково до господинь, які щороку дивують нас незвичними, смачними пампушками і новою рецептурою. Для них усіх ми готуємо великі гарні різдвяні сюрпризи», – повідомила офіційне обличчя Міського Свята Пампуха Пані Пампухова.

Цьогоріч на Святі Пампуха знову працюватиме Львівська Різдвяна пошта. Усі охочі зможуть відправити ексклюзивну різдвяну art-листівку у будь-який куточок світу, і в такий спосіб подарувати частинку львівських святкувань. Свято Пампуха продовжує art-проект «Зі Львова з любов'ю».

Джерело: Zaxid.net
Розділи: Новини культури

28 квітня

Інші дати
Народився Микола Івасюк
(1865, с.Заставна Чернівецька область - 1937) – український художник. Автор картин «В'їзд Богдана Хмельницького до Києва», «Богдан Хмельницький під Зборовом», «Битва під Хотином», «Іван Богун у бою під Берестечком».
Ах, не смійтеся ви наді мною, - Не для вас я Вкраїну люблю ! Не для вас виливаю ці сльози з журбою, Що ніхто їх не бачить нічною добою, Коли довго від думок не сплю. Хіба можете ви зрозуміти, Як її я кохаю, люблю ? Та коли б не вона, то для чого б і жити ? Але що… що вам, бідним, про це говорити… Чи ви любите матір свою ? (Павло Тичина)
Розгорнути
Народився Георгій Вороний
(1868, с. Журавка Чернігівська область – 1908) – російський математик українського походження. На його честь названі діаграми Вороного, що застосовуються у інформатиці.
Розгорнути