chrome firefox opera safari iexplorer

Авторські екскурси «Лідин день»

Дата події:11 січня 2015 о 13:00
Місце події:Київський Музей-квартира П. Тичини
Більше про подію:

11 січня 2015 року о 13.00 та 17 січня 2015 року о 18.00 у #МузейТичини відбудуться ексклюзивні авторські екскурси «Лідин день».

З нагоди 35-ліття #МузейТичини ми вирішили більше розповісти про ту незвичайну жінку, яка супроводжувала поета понад 30 років, яка зберегла його матеріальну спадщину та всіляко сприяла тому, щоб в їх помешканні був створений меморіальний музей.

Про те, з якої родини вона походила, де вчилася, як формувалася, як познайомилася з Павлом Тичиною, як проходило їх залицяння, коли вони одружилися, яким було їх подружнє життя — можна буде довідатися під час цих ексклюзивних екскрсів.

Проводить екскурс директор #МузейТичини Тетяна Сосновська

Вартість екскурсу — 75,00 грн., можливий розрахунок карткою постерміналом. Попереднє бронювання квитків — обов"язкове. В групі — тільки 10 осіб. Можлива опція «Вигядна пропозиція». Інформація про це — за телефоном 044-234-43-27.

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути