chrome firefox opera safari iexplorer

Бійцям у зоні АТО платитимуть удвічі більше

02 лютого 2015 о 14:47

Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк підписав постанову Кабміну, яка встановлює додаткові виплати військовослужбовцям за виконання бойових завдань і знищення бойової техніки бойовиків. Про це повідомляє Радіо Свобода з посиланням на прес-службу Кабміну.

Зі слів Яценюка, цією постановою визначаються загальні обсяги розміру винагороди для всіх військовослужбовців.

«Той, хто бере участь в антитерористичній операції, отримає вдвічі більшу грошову нагороду, ніж у тому випадку, якщо він перебуває за межами території антитерористичної операції. За кожен день перебування в бою, тобто виконання бойового завдання, кожен військовослужбовець: це солдат або генерал – додатково отримує 1000 гривень», – зазначив він.

Крім того, окремо визначено грошову винагороду за успішне виконання завдання бойовими підрозділами та за знищення бойової техніки бойовиків.

«Якщо бригада успішно виконала завдання, вона отримує додатково 365 тисяч гривень, полк – 243 тисяч гривень, батальйон – 121 тисяч гривень, рота – 60 тисяч гривень», – повідомив Яценюк, зауваживши, що розмір цих виплат прив’язаний до мінімальної заробітної плати.

Глава уряду також повідомив, що «за кожен знищений бойовий літак російських терористів виплачується 121 тисяча гривень, за систему залпового вогню – 60 тисяч гривень, тактично-ракетні комплекси – 54 тисячі гривень, за кожен танк – 48 тисяч гривень, об’єкт наземної артилерії та бойову машину піхоти – по 42 тисячі гривень, за кожен знищений переносний зенітно-ракетний комплекс — 30 тисяч гривень».

Яценюк доручив міністру юстиції України, «щоб вже завтра вранці цей наказ був заюстований і набув чинності», повідомляє прес-служба Кабміну.

Раніше у Міноборони повідомляли, що за знищення військової техніки сепарститсів учасники АТО отримуватимуть додаткову винагороду, також українським військовим буде збільшено грошове забезпечення. 28 січня під час засідання уряду ухвалили відповідне рішення. Проект постанови розробло Міністерство оборони за ініціативи президента України Петра Порошенка.

Джерело: volynnews.com
Розділи: Суспільство

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути