chrome firefox opera safari iexplorer

Сьогодні у Києві пройде літературно-мистецький вечір на честь Лесі Українки

25 лютого 2015 о 10:04

У середу, 25 лютого, о 17:00 у Києві у Музеї видатних діячів української культури Лесі Українки, Миколи Лисенка, Панаса Саксаганського, Михайла Старицького відбудеться літературно-мистецький вечір «Мріє, не зрадь», присвячений дню народження Лесі Українки.

У вечорі візьмуть участь науковці, письменники, журналісти, художники, музиканти, актори, кінорежисери, учасники Майдану.

Про революцію в житті Лесі Українки і нашу сучасну революцію, про мрії і реалії минулого і сьогодення, про художнє переосмислення пережитих подій і творчі прозріння, про високе призначення поета як виразника дум і сподівань народу йтиме мова на вечорі до дня народження письменниці, йдеться у повідомленні. Назвою вечора стали слова Лесі Українки, які найкраще передають одне з найголовніших прагнень – «Мріє, не зрадь!».

Подія проходитиме безпосередньо у просторі художньої виставки Олексія Белюсенка «Прапори і люди» із серії «Щоденник екстреміста». Ці роботи написані під враженням революційних подій 2013—2014 років.

Джерело: ZIK
Розділи: Новини культури

4 квітня

Інші дати
День народження Володимира Мономаха (Володимира ІІ Всеволодовича)
(1053-1125) - - великого князя київського, державного і політичного діяча, письменника.
Розгорнути
Народилась Квітка Цісик
1953 – американська співачка українського походження, виконавиця українських народних та сучасних популярних пісень. Одержала нагороду «Оскар» за пісню «You Light Up My Life» (1977).
Ой ходить сон коло вікон, А дрімота — коло плота. Питається сон дрімоти: — А де будем ночувати? — Де хатонька теплесенька, Де дитина малесенька,— Там ми будем ночувати, Дитиночку колихати. (Українська народна пісня)
Розгорнути
1103 – розгром половців київським князем Володимиром Мономахом
Володимир II Всеволодович (Володимир Мономах) (1053 – 1125) – великий князь київський (1113–1125), державний і політичний діяч, письменник.
При старших годиться мовчати, премудрих слухати, старшим підкорятися, з рівними і молодими мати згоду і бесіду вести без лукавства, а щонайбільше розумом вбирати. Не лютувати словом, не ганьбити нікого в розмові, не сміятися багато. Очі тримати донизу, а душу вгору.
Розгорнути

Новини Дивитися всі

Loading...