chrome firefox opera safari iexplorer

6 доказів того, що сон голяка корисніший

11 березня 2015 о 07:20

Якщо ви любитель засинати, загорнувшись із головою в ковдру і одягнувши найзатишнішу і теплу піжаму, ви будете засмучені, дізнавшись, що це шкідливо. Виявляється, сон в оголеному вигляді — найкорисніший.

Представляємо вам 6 доказів на користь «голого» сну.
1. Коли ви засинаєте, температура тіла знижується. Це необхідно для здорового сну, сон в прохолоді — міцний і відновлює сили. Піжама, особливо якщо вона м'яка і затишна, як плюшевий ведмедик, впливає на природний порядок речей. Ви не можете нормально охолонути, щоб заснути міцно і якісно.

2. Сон без одягу дуже корисний для здоров'я жіночих статевих органів. Жінки, у яких часто буває молочниця, повинні спати без спідньої білизни. Це перешкоджає розмноженню бактерій і грибків.

3. Сон голяка підніме вашу впевненість у собі і сексуальність на новий рівень. Пари, які сплять разом без одягу, насолоджуються активним сексуальним життям, і це логічно.

4. Сон без одягу зменшує кількість гормону кортизолу в крові. Це гормон стресу, який сприяє накопиченню жиру в області живота. Вся справа в тому, що сон голяка зменшує кількість нічних пробуджень, під час яких відбувається різкий викид кортизолу в кров.

5. Вибираючи сон без одягу, ви отримуєте додаткову дозу гормону окситоцину. Цей гормон знижує рівень стресу, запобігає виникненню раку, уповільнює запальні процеси в організмі. Завдяки окситоцину ви будете спокійніше, вас не буде переслідувати депресія.

6. Наранок ви будете почувати себе набагато чистішим. Якщо ви спите в прохолоді і без одягу, про нічноу пітливість і мови бути не може. Вам достатньо буде просто вмиватися вранці, ефект вечірньої чистоти після душу збережеться до самого ранку.

23 листопада

Інші дати
23 листопада відзначають:
  • День без покупок.
  • Чорна п’ятниця.
Розгорнути
Олександр Івченко
1903 – авіаконструктор, керівник розробки поршневих, пізніше турбореактивних двигунів для багатьох типів літаків, в т. ч. і літаків Як-40 і Ан-24. 1959 р. створив і очолив самостійне дослідне підприємство – Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро «Прогрес», з 1963 – його генеральний конструктор.
Розгорнути
Народився Микола Бунге
(1823, м.Київ – 1902) – вчений-економіст, державний діяч. Голова Кабінету Міністрів Російської імперії з 1887 до 1895 рр. За його керування бюджет вперше дістає статус документу обов'язкового до виконання всіма відомствами. У 1887 році добився скасування подушної податі з селян, за його ініціативою введено правила, що регламентували умови праці фабричних працівників. Підтримка М.Бунге розвитку індустрії України, іноземні інвестиції подвоїли видобуток вугілля в Донбасі та активно розвивали залізорудну промисловість Криворіжжя.
Розгорнути
Народився Микола Носов
(1908, м.Київ – 1976) – радянський письменник, автор знаменитої трилогії «Незнайко».
Розгорнути