chrome firefox opera safari iexplorer

6 доказів того, що сон голяка корисніший

11 березня 2015 о 07:20

Якщо ви любитель засинати, загорнувшись із головою в ковдру і одягнувши найзатишнішу і теплу піжаму, ви будете засмучені, дізнавшись, що це шкідливо. Виявляється, сон в оголеному вигляді — найкорисніший.

Представляємо вам 6 доказів на користь «голого» сну.
1. Коли ви засинаєте, температура тіла знижується. Це необхідно для здорового сну, сон в прохолоді — міцний і відновлює сили. Піжама, особливо якщо вона м'яка і затишна, як плюшевий ведмедик, впливає на природний порядок речей. Ви не можете нормально охолонути, щоб заснути міцно і якісно.

2. Сон без одягу дуже корисний для здоров'я жіночих статевих органів. Жінки, у яких часто буває молочниця, повинні спати без спідньої білизни. Це перешкоджає розмноженню бактерій і грибків.

3. Сон голяка підніме вашу впевненість у собі і сексуальність на новий рівень. Пари, які сплять разом без одягу, насолоджуються активним сексуальним життям, і це логічно.

4. Сон без одягу зменшує кількість гормону кортизолу в крові. Це гормон стресу, який сприяє накопиченню жиру в області живота. Вся справа в тому, що сон голяка зменшує кількість нічних пробуджень, під час яких відбувається різкий викид кортизолу в кров.

5. Вибираючи сон без одягу, ви отримуєте додаткову дозу гормону окситоцину. Цей гормон знижує рівень стресу, запобігає виникненню раку, уповільнює запальні процеси в організмі. Завдяки окситоцину ви будете спокійніше, вас не буде переслідувати депресія.

6. Наранок ви будете почувати себе набагато чистішим. Якщо ви спите в прохолоді і без одягу, про нічноу пітливість і мови бути не може. Вам достатньо буде просто вмиватися вранці, ефект вечірньої чистоти після душу збережеться до самого ранку.

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути