Американськими психологами встановлено, що чим ближче люди наближаються до завершення свого біологічного існування, вони починають більше довіряти оточуючим, що неминуче позначається на поліпшенні душевного стану, іншими словами, в цьому віці люди стають більш щасливими.
Дослідження, метою якого було виявити взаємозв’язок між віком і довірливістю, проводилося у два етапи за участю 197 тисяч добровольців з 83 країн. На першому етапі фахівці провели перевірку своєї гіпотези. На другому етапі дослідження було отримано підтвердження раніше отриманих даних. Під час опитування вченими було отримано доказ своєї теорії, згідно з якою люди старшого покоління з великою довірою ставляться до оточуючих, що дуже сильно відрізняє їх від молоді, навіть під час експерименту в якому чекає певний підступ.
Дослідники пояснили такі тактики різними підходами до визначення життєвих принципів. Вікові учасники цінують благополуччя рідних і близьких їм людей. До того ж, по відношенню до своєї персони вони сподіваються на їх взаємність.
Згідно з отриманими даними вчені зробили висновок, що, незважаючи на те, що людина, яка вступає в більш довірчі відносини, сильно ризикує бути обманутою, вона отримує набагато більше, оскільки її життя наповнюється відчуттям щастя і позитивними емоціями.
Хай смачна кутя удасться, хай в сім'ї панує щастя, щоб весела коляда мир вам в хату принесла. Щоб співали рано півні, щоб велися в хаті гривні, щоб весело і багато провели Різдвяне Свято!