chrome firefox opera safari iexplorer

Українці зможуть зареєструвати нерухомість «нашвидкуруч»

16 квітня 2015 о 13:30

Українцям пропонують реєструвати права на нерухомість у стислі терміни. Однак, за швидке оформлення громадянам необхідно внести окрему плату за терміновість.

Права на нерухоме майно можна буде зареєструвати у скорочені терміни. Відповідну постанову № 190 «Про надання послуг у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майнота їх обтяжень у скорочені строки» прийняв Кабінет Міністрів, передає прес-служба уряду.

«У скорочені строки передбачено держреєстрацію права власності, якщо вона проводиться з видачею свідоцтва про право власності на нерухоме майно, та держреєстрацію права власності на підприємство як єдиний майновий комплекс -  за п’ять робочих днів,  держреєстрацію речових прав на нерухоме майно — за три робочі дні, надання інформації з Держреєстру речових прав на нерухоме майно у паперовій формі – упродовж однієї години з моменту реєстрації заяви. Плата стягується подвійному розмірі адмінзбору чи плати за надання відповідної інформації, а за держреєстрацію обтяжень упродовж двох годин з моменту реєстрації заяви — у розмірі адмінзбору за державну реєстрацію обтяження», — йдеться у повідомленні.

Крім цього, зауважується, що плата за терміновість здійснюється окремо.

Однак, якщо особа відмовиться від держреєстрації (у випадках, передбачених законом) плата за послуги поверненню не підлягає. Крім цього, не повертаються і кошти у випадку відсутності інформації про зареєстровані речові права на нерухомість та їх обтяження у Державному реєстрі прав і реєстрах. Оплата може бути повернена лише в разі не надання зазначених послуг.

Також, парламентарі прийняли за основу законопроект, який має на меті звільнити від оподаткування нерухомості релігійних організацій, що є неприбутковими.

23 листопада

Інші дати
23 листопада відзначають:
  • День без покупок.
  • Чорна п’ятниця.
Розгорнути
Олександр Івченко
1903 – авіаконструктор, керівник розробки поршневих, пізніше турбореактивних двигунів для багатьох типів літаків, в т. ч. і літаків Як-40 і Ан-24. 1959 р. створив і очолив самостійне дослідне підприємство – Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро «Прогрес», з 1963 – його генеральний конструктор.
Розгорнути
Народився Микола Бунге
(1823, м.Київ – 1902) – вчений-економіст, державний діяч. Голова Кабінету Міністрів Російської імперії з 1887 до 1895 рр. За його керування бюджет вперше дістає статус документу обов'язкового до виконання всіма відомствами. У 1887 році добився скасування подушної податі з селян, за його ініціативою введено правила, що регламентували умови праці фабричних працівників. Підтримка М.Бунге розвитку індустрії України, іноземні інвестиції подвоїли видобуток вугілля в Донбасі та активно розвивали залізорудну промисловість Криворіжжя.
Розгорнути
Народився Микола Носов
(1908, м.Київ – 1976) – радянський письменник, автор знаменитої трилогії «Незнайко».
Розгорнути