chrome firefox opera safari iexplorer

Фонд «Рідна країна» запускає соціальну радіорекламу до 70-річчя Перемоги

06 травня 2015 о 10:09

Вже кілька років ми в межах просвітницьких проектів Фонду «Рідна країна» пропагуємо героїзм простих українців, героїв війни та, водночас, інформуємо про важливий внесок України в перемогу.

Чесно кажучи, це не лише наше прагнення, це було побажання Олександра Довженка, Олеся Гончара та багатьох інших визначних українців, які пройшли ту війну — показати ПРАВДУ ПРОСТОГО СОЛДАТА Й ОФІЦЕРА ПРО СПРАВЖНЮ ВІЙНУ!

От, що писав О. Довженко у своєму щоденнику про парад перемоги в Москві 1945 року: «Перед Мавзолеєм проходили солдати, генерали, несли німецькі рябі прапори, немов загиджені птицями, вели собак, танки їхали,гармати, одна другої більша і грізніша. Мені було жалько убитих, героїв, мучеників, жертв. Вони лежали в землі, безсловесні. ПЕРЕД ВЕЛИЧЧЮ ЇХ ПАМ"ЯТІ, ПЕРЕД КРОВ"Ю І МУКАМИ НЕ СТАЛА ПЛОЩА НА КОЛІНА, НЕ ЗАМИСЛИЛАСЬ, НЕ ЗІТХНУЛА, НЕ ЗНЯЛА ШАПКИ. Мабуть, так і треба. Чи, може,ні?»

Отож, в минулому році наш Фонд розмістив соціальну рекламу під загальним гаслом «ПЕРЕМОГЛИ ГІТЛЕРА! ПЕРЕМОЖЕМО Й ПУТІНА!»

У квітні цього року ми запропонували акцентувати увагу на внеску України та українців в перемогу над фашизмом. Добре, що урядовці підтримали наші ініціативи телевізійною рекламою.

Фонд «Рідна країна», в свою чергу, з нагоди 70-річчя Перемоги розміщує соціальну рекламу на радіо. Так, на радіостанціях транслюватимуть ролики 8, 9 і 10 травня під вже знайомим з минулого року гаслом «ПЕРЕМОГЛИ ГІТЛЕРА! ПЕРЕМОЖЕМО Й ПУТІНА!».

peremoga-300x250pix-people-1

А ось кілька цікавих фактів, про які ви можете дізнатися з нашої реклами:

  • Шануємо солдатів і офіцерів чотирьох українських фронтів, які визволяли Польщу, Румунію, Угорщину, Болгарію, Чехословаччину, Югославію, Австрію та Німеччину.
  • 30 квітня 1945 року лейтенант Олекса Берест із Сумщини, ризикуючи власним життям і захищаючи товаришів, забезпечив підняття Прапора Перемоги над Рейхстагом у Берліні.
  • За мужність і відвагу у боях із загарбниками 2,5 мільйонів українців нагороджені орденами та медалями. Серед них, 2072 українці отримали найвищі відзнаки Героя, 32 стали двічі Героями, а уславлений Іван Кожедуб – тричі Героєм.
  • 2 вересня 1945 року підписанням Акту капітуляції Японії завершилась Друга світова війна. З боку СРСР свій підпис на документі поставив генерал-лейтенант із Черкащини Кузьма Дерев’янко.
  • 24 жовтня 1945 року за особливий внесок у перемогу над фашизмом Україна отримала право стати однією із 50-ти держав-засновниць Організації Об’єднаних Націй.

Микола Томенко, засновник Фонду «Рідна країна»

28 квітня

Інші дати
Народився Микола Івасюк
(1865, с.Заставна Чернівецька область - 1937) – український художник. Автор картин «В'їзд Богдана Хмельницького до Києва», «Богдан Хмельницький під Зборовом», «Битва під Хотином», «Іван Богун у бою під Берестечком».
Ах, не смійтеся ви наді мною, - Не для вас я Вкраїну люблю ! Не для вас виливаю ці сльози з журбою, Що ніхто їх не бачить нічною добою, Коли довго від думок не сплю. Хіба можете ви зрозуміти, Як її я кохаю, люблю ? Та коли б не вона, то для чого б і жити ? Але що… що вам, бідним, про це говорити… Чи ви любите матір свою ? (Павло Тичина)
Розгорнути
Народився Георгій Вороний
(1868, с. Журавка Чернігівська область – 1908) – російський математик українського походження. На його честь названі діаграми Вороного, що застосовуються у інформатиці.
Розгорнути