chrome firefox opera safari iexplorer

Українці купують книги про війну та геополітику

10 травня 2015 о 14:00

Українські видавництва після проведення «Книжкового Арсеналу», у рамках якого діяла книжкова виставка-ярмарок, підбивають підсумки найпопулярніших книг серед споживачів. Так, харківське «Видавництво «Віват» повідомило, що найбільшим попитом серед українських читачів користувалися книги про гібридну війну, геополітику, інформаційну війну. Справжній ажіотаж викликала презентація нової книги російського письменника-сатирика Віктора Шендеровича «Блокада мозку», у якій автор проводить чіткі паралелі між імперіями Гітлера і Путіна.

Серед лідерів продажів «Видавництва «Віват» опинилися книги «Гібридна війна» Євгена Магди, відомого українського політолога, який вперше проаналізував витоки і наслідки гібридної війни, а також «Розбрат України з Росією» французького ученого, історика і богослова Антуана Аржаковського.

«Виставка дійсно була дуже яскравою, успішною. Стосовно популярності публіцистики, скажу, що справа не у жанрі. Наше суспільство має зараз дуже багато питань. Книга, наприклад, про гібридні війни Євгена Магди дозволяє надати читачам інформацію, якої практично немає ані у світі, ані в Україні. А тематика дуже гостра. Тому ми намагались просто, двома мовами, так, щоб могла зрозуміти пересічна людина, викласти цю тему. Про «Путінократію» годі й казати. Вихід цієї книги –констатація громадської позиції нашого видавництва», − зауважила  Гузель Вишняк, pr-менеджер «Видавництва «Віват».

Джерело: cultprostir.ua
Розділи: Суспільство

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути