chrome firefox opera safari iexplorer

У Вінниці влаштували битву подушками

02 квітня 2011 о 20:24

Учасники битви — молодь від 12-20 років, поділилися на два ворожі табори — Капулетті та Монтеккі. Знак про початок бою дала труба. У битві подушками є свої правила: головне — не заснути та прикривати спину своєму товаришу.

«Супер. І дуже шкода, що вдома знайшов лише одну подушку, і дуже погано, можна було брати в дві руки і отримувати ще більше задоволення від цього. Ну, в кожного в житті, як мінімум в дитинстві, таке відбувалося, потім дорослих, як вожатих, в таборі бавилися — побитися, це святе», — сказав учасник подушкового бою Артем.

У різнокольорових подушках жодного надрізу. Зброя учасників акції зовсім недовговічна, кілька міцних ударів — і пух вилітає назовні.

«Так, я встигла багатьох вдарити, і мене встигли вдарити. Це адреналін, це реально кайфово», — зізнається учасниця подушкового бою Світлана.

Організатори запевняють — так званий «пухнастий бій» — зовсім не натяк до хуліганства, а лише спосіб зняти стрес та весело провести час.

«По великому рахунку, це дуже велика біда, то що ми закриті в своїх квартирах і практично не спілкуємося. Ось такі прояви свободи, внутрішнє бажання подуріти сприяють тому, що ми намагаємося не впадати в депресію і виживаємо, як цивілізація, тому що по домівках — це біда», — вважає організатор бою подушками Олександр Шемет.

http://vn.20minut.ua

Загалом бій подушками тривав 10 хвилин. Ще довше учасникам довелось прибирати пір'я.

Як відомо, у першу суботу квітня в світі відзначають Міжнародний день битви подушками. Подія проводиться в десятках міст по всьому світу.

23 листопада

Інші дати
23 листопада відзначають:
  • День без покупок.
  • Чорна п’ятниця.
Розгорнути
Олександр Івченко
1903 – авіаконструктор, керівник розробки поршневих, пізніше турбореактивних двигунів для багатьох типів літаків, в т. ч. і літаків Як-40 і Ан-24. 1959 р. створив і очолив самостійне дослідне підприємство – Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро «Прогрес», з 1963 – його генеральний конструктор.
Розгорнути
Народився Микола Бунге
(1823, м.Київ – 1902) – вчений-економіст, державний діяч. Голова Кабінету Міністрів Російської імперії з 1887 до 1895 рр. За його керування бюджет вперше дістає статус документу обов'язкового до виконання всіма відомствами. У 1887 році добився скасування подушної податі з селян, за його ініціативою введено правила, що регламентували умови праці фабричних працівників. Підтримка М.Бунге розвитку індустрії України, іноземні інвестиції подвоїли видобуток вугілля в Донбасі та активно розвивали залізорудну промисловість Криворіжжя.
Розгорнути
Народився Микола Носов
(1908, м.Київ – 1976) – радянський письменник, автор знаменитої трилогії «Незнайко».
Розгорнути