chrome firefox opera safari iexplorer

В Україні сьогодні відзначають День медичного працівника

21 червня 2015 о 16:17

В цей нелегкий час професія лікаря є як ніколи важливою. Порятунок мільйонів життів є нагородою за їх невтомну працю. Медик – це найбільш потрібна, найбільш важка і втомлива праця.

Оцінити цінність цієї професії важко. Рішення стати лікарем міняє життя кардинально. Лікарь не належить собі – він належить роботі. Повага – ось які почуття викликає слово медик. Людство могло б з легкість виживати без великого числа професій, але не професії лікаря.

У СРСР свято лікарів, медсестер, лаборантів і санітарів щорічно відзначалося на підставі указу президії Верховної Ради СРСР від 1 жовтня 1980 року “Про святкові і пам’ятні дні” також у третю неділю червня. Свято встановлено в Україні “… на підтримку ініціативи працівників установ і закладів охорони здоров’я України …” згідно з указом президента України “Про День медичного працівника” від 3 червня 1994 № 281/94.

Дякуємо Вам за невтомну працю, врятованні життя та безсонні ночі. Дякуємо Вам за умілі руки та самопожертву. Дякуємо за Вашу доброту та відданість справі. Без Вас не було б віри в життя!

«Рідна Країна»

Розділи: Суспільство

16 квітня

Інші дати
Феодосій Федченко
1911 –  український метролог, фізик-експериментатор. Створив найточніший маятниковий годинник – астрономічний годинник Федченка (АГФ), яким оснащено більшість обсерваторій, станцій метро і телецентрів країн колишнього СРСР.
Розгорнути
Народився Борис Возницький
(1926, с. Ульбарів Рівненської обл. - 2012) - український мистецтвознавець, академік Української академії мистецтв, Герой України, лауреат Національної премії ім. Т. Шевченка, заслужений працівник культури України та Польщі, президент Українського національного комітету Міжнародної ради музеїв (ІСОМ), доктор honoris causa.
Розгорнути
Народилася Христина Алчевська (Журавльова)
(1841, м.Борзна Чернігівська область – 1920) - український педагог, організатор народної освіти, популяризатор української мови, народної пісні, творчості Тараса Шевченка. У своїй садибі у Харкові у 1899 році встановила перший у світі пам»ятник Тарасу Шевченку.
«Людина, яка в час масової безграмотності, працю задля просвіти народу зробила девізом свого життя і залишилася вірною тому девізові”. (Микола Сумцов про Христину Алчевську)
Розгорнути

Новини Дивитися всі

Loading...