chrome firefox opera safari iexplorer

Акція «Книга для друга»

Дата події:19 серпня 2013 о 10:00
Місце події:Музей-квартира Павла Тичини (Київ, вул. Терещенківська, 5)
Більше про подію:

У святковий Спасівський день, аби створити радісний, сонячний настрій, люди пригощали один одного свяченими яблуками і це було найкращим подарунком.

Проте, йдеть роки і ми намагаємося створити радісний настрій не лише собі, своїм рідним, а й друзям. А подекуди — й зовсім незнайомим людям, аби побачити їх ніжну усмішку та подарувати хороший настрій.

19 серпня 2013 року з 10.00 до 19.00 Київський музей-квартира Павла Тичини пропонуватимемо усім своїм відвідувачам прийняти від них в подарунок книгу, але з умовою: що вони її неодмінно передарують іншому — співробітнику, знайомому, другові, незнайомцю, сусіду в транспорті, сусіду по будинку, будь-кому.

Головне, щоб наш подарунок був комусь в радість та створив хороший настрій усім, до кого він «прийде» в результаті короткого чи довгого ланцюжка його мандрівки.

Таким чином музей пропагуватимемо вірші Павла Тичини та допомагатимемо нашим потенційним читачам провести святковий день і вечір у хорошому настрої.

9 червня

Інші дати
Володимир Войцюк
1930 –  український меценат, педагог. Працюючи двірником у США, майже всі свої заощадження виділяв на меценатство: на створення кінострічок «Голод-33», «Нескорений» та «Атентат – Осіннє вбивство у Мюнхені»; пам’ятників Т. Шевченку та І. Франку тощо.
Розгорнути
9 червня відзначають:
  • День працівників текстильної і легкої промисловості.
  • Міжнародний день друзів.
  • Шавуот.
Розгорнути
Народився Іван Мар'яненко
(Петлішенко) (1878, с.Мар'янівка, Кіровоградська область - 1962)  – український актор, режисер, педагог. Автор книг «Минуле українського театру», «Сцена, актори, ролі».  
Ця п'єса почалася вже давно, І лиш тепер збагнув я: то вистава, де кожен власну сутність загубивши, і дивиться, і грає. Не живе (Василь Стус)
Розгорнути
Народився Олександр Яната
(1888, м. Миколаїв – 1938) – український агроном і ботанік. Організатор та редактор «Українського ботанічного журналу», один із засновників заповідників у Кончі-Заспі та Каневі.
 
Розгорнути