chrome firefox opera safari iexplorer

Акція «Книга для друга»

Дата події:19 серпня 2013 о 10:00
Місце події:Музей-квартира Павла Тичини (Київ, вул. Терещенківська, 5)
Більше про подію:

У святковий Спасівський день, аби створити радісний, сонячний настрій, люди пригощали один одного свяченими яблуками і це було найкращим подарунком.

Проте, йдеть роки і ми намагаємося створити радісний настрій не лише собі, своїм рідним, а й друзям. А подекуди — й зовсім незнайомим людям, аби побачити їх ніжну усмішку та подарувати хороший настрій.

19 серпня 2013 року з 10.00 до 19.00 Київський музей-квартира Павла Тичини пропонуватимемо усім своїм відвідувачам прийняти від них в подарунок книгу, але з умовою: що вони її неодмінно передарують іншому — співробітнику, знайомому, другові, незнайомцю, сусіду в транспорті, сусіду по будинку, будь-кому.

Головне, щоб наш подарунок був комусь в радість та створив хороший настрій усім, до кого він «прийде» в результаті короткого чи довгого ланцюжка його мандрівки.

Таким чином музей пропагуватимемо вірші Павла Тичини та допомагатимемо нашим потенційним читачам провести святковий день і вечір у хорошому настрої.

29 червня

Інші дати
Міжнародний день тропіків
На тропічні регіони припадає 40% всієї території світу, приблизно 80% біологічних видів планети, значна частина її мов і культур. У тропіках проживають більше 800 мільйонів чоловік. І хоча тропічні країни досягли значного прогресу, вони, як і раніше, стикаються з різноманітними проблемами.
Розгорнути
Народився Іван Черняховський
(1906, м. Умань, Черкаська область – 1945) – радянський військовий діяч, генерал армії. Командуючий військами 3-го Білоруського фронту.  
Розгорнути
Народився Тадей Маєрський
(1888, м.Львів – 1963) – український композитор, піаніст, педагог. Автор симфонічних, камерно-інструментальних, вокальних творів, музики до вистав.  
Розгорнути
1945 – підписання Договору між СРСР та Чехословаччиною про входження Закарпатської України до складу УРСР
Цікаво відзначити, що підписання цієї угоди відбулося без якої-небудь участі українських дипломатів і представників Закарпатської України, хоча формально текст угоди складався також і українською мовою.  
Ні, цей народ із крові і землі Я не віддам нікому і нізащо! Він мій, він я, він – світ в моїм чолі, Тому життя його і ймення не пропащі. (Микола Вінграновський)
Розгорнути

Новини Дивитися всі