chrome firefox opera safari iexplorer

Акція музею Павла Тичини "З молоддю — в майбутнє! "

Дата події:30 червня 2013 о 10:00
Місце події:Меморіальна квартира Павла Тичини (Київ, вул. Терещенківська, 5)
Більше про подію:

В останній тиждень червня щороку в Україні відзначається День молоді.

У цей день молоді люди можуть веселитися, розважатися, відправлятися на пікніки, співати. Словом — провести цей день особливо весело в товаристві друзів.

Але пройде трохи часу і кожен з них поставить собі питання: чого я хочу від життя? який я бачу своє життя? чого я прагну у житті? що я зроблю для своєї країни? який слід я лишу у нашій історії?

Свого часу Павло Тичина приділяв дуже багато уваги навчанню та творчому становленню талановитої молоді, допомагав їм знайти свою стежку в літературі. Декого підтримував фінансово і таким чином допомагав здобути освіту та професію.

Сьогодні молодь сама обирає свій шлях та впевнено йде до своєї мети. А ми поставили собі за мету занотувати їх прагнення, бажання, мрії.

Саме в День молоді 2013 року ми оголошуємо акцію «З молоддю — в майбутнє», з якої почнеться творення книги сучасної історії кожної молодої людини, яка долучиться до нашої події!

Акція пройде 30 червня 2013 року у Літературно-меморіальному музеї-квартирі Павла Тичини (Київ) з 10.00 до 16.00.

Хто вважає себе молодим (віком, духом та душею) та вирішить цей вихідний святковий день провести в центрі столиці — запрошуємо завітати до музею-квартири Павла Тичини, щоб вписати свою історію в нашу спільну Книгу.

15 липня

Інші дати
Народився Олександр Хвиля
(1905, с.Олександро-Шультине, Донецька область – 1977) - український актор. Упродовж життя зіграв понад 70 ролей, поміж яких Устим Кармелюк, Савка Троян та О.Пархоменко стали класичними в українському кіно.  
«Народ не візьмеш на макуху Від зоддаля розрізнить чин: І хто є син його по духу, І хто – по духу! – сучий син» (Борис Олійник)
Розгорнути
Народився Микола Кільчевський
(1909, м. Кам'янець-Подільський, 1979) - український вчений у галузі механіки і математики. Працював у напрямку теорії потужності та аналітичної механіки.
Розгорнути