chrome firefox opera safari iexplorer

Акція музею Павла Тичини "З молоддю — в майбутнє! "

Дата події:30 червня 2013 о 10:00
Місце події:Меморіальна квартира Павла Тичини (Київ, вул. Терещенківська, 5)
Більше про подію:

В останній тиждень червня щороку в Україні відзначається День молоді.

У цей день молоді люди можуть веселитися, розважатися, відправлятися на пікніки, співати. Словом — провести цей день особливо весело в товаристві друзів.

Але пройде трохи часу і кожен з них поставить собі питання: чого я хочу від життя? який я бачу своє життя? чого я прагну у житті? що я зроблю для своєї країни? який слід я лишу у нашій історії?

Свого часу Павло Тичина приділяв дуже багато уваги навчанню та творчому становленню талановитої молоді, допомагав їм знайти свою стежку в літературі. Декого підтримував фінансово і таким чином допомагав здобути освіту та професію.

Сьогодні молодь сама обирає свій шлях та впевнено йде до своєї мети. А ми поставили собі за мету занотувати їх прагнення, бажання, мрії.

Саме в День молоді 2013 року ми оголошуємо акцію «З молоддю — в майбутнє», з якої почнеться творення книги сучасної історії кожної молодої людини, яка долучиться до нашої події!

Акція пройде 30 червня 2013 року у Літературно-меморіальному музеї-квартирі Павла Тичини (Київ) з 10.00 до 16.00.

Хто вважає себе молодим (віком, духом та душею) та вирішить цей вихідний святковий день провести в центрі столиці — запрошуємо завітати до музею-квартири Павла Тичини, щоб вписати свою історію в нашу спільну Книгу.

29 червня

Інші дати
Міжнародний день тропіків
На тропічні регіони припадає 40% всієї території світу, приблизно 80% біологічних видів планети, значна частина її мов і культур. У тропіках проживають більше 800 мільйонів чоловік. І хоча тропічні країни досягли значного прогресу, вони, як і раніше, стикаються з різноманітними проблемами.
Розгорнути
Народився Іван Черняховський
(1906, м. Умань, Черкаська область – 1945) – радянський військовий діяч, генерал армії. Командуючий військами 3-го Білоруського фронту.  
Розгорнути
Народився Тадей Маєрський
(1888, м.Львів – 1963) – український композитор, піаніст, педагог. Автор симфонічних, камерно-інструментальних, вокальних творів, музики до вистав.  
Розгорнути
1945 – підписання Договору між СРСР та Чехословаччиною про входження Закарпатської України до складу УРСР
Цікаво відзначити, що підписання цієї угоди відбулося без якої-небудь участі українських дипломатів і представників Закарпатської України, хоча формально текст угоди складався також і українською мовою.  
Ні, цей народ із крові і землі Я не віддам нікому і нізащо! Він мій, він я, він – світ в моїм чолі, Тому життя його і ймення не пропащі. (Микола Вінграновський)
Розгорнути

Новини Дивитися всі