chrome firefox opera safari iexplorer

Акція «Наша міліція — музей береже»

Дата події:18 червня 2013
Місце події:Літературно-меморіального музею-квартири П.Г.Тичини в м. Києві
Більше про подію:

18 червня — День дільничого інспектора.

Чи часто ми звертаємося до молодих чоловіків у міліцейській формі, щоб сказати їм добрі слова? Наприклад, наш музей вже 34 роки у нічний час охороняє позавідомча охорона, Державно служба охорони. Час від часу заходить і дільничий інспектор, щоб познайомитися, іноді — з друзями, щоб показати їм музей.

Насправді, у хвилини, коли потрібна музеєві такого роду допомога, ми просимо нашу службу ДСО, дільничих — і вони завжди приходять на допомогу.

Тож саме 18 травня співробітники Літературно-меморіального музею-квартири П.Г.Тичини в м. Києві запропонували усім дільничим інспекторам нашого району по можливості знайти час та відвідати музей самим, або запропонувати це зробити їх родинам.

Сподіваємося, що наша пропозиція буде реалізована.

Також бажаємо, щоб між громадою та нашими дільничими інспекторами завжди панувало порозуміння та взаємодопомога.

Раді будемо сказати слова привітання у музеї та провести для них цікаву екскурсію.

19 липня

Інші дати
Народився Василь Чухліб
(1941, с.Лебедівка Чернігівської обл.- 1997) -  український письменник, журналіст, видавець. Автор книжки прозових мініатюр "Червоні краплини вишень", збірок оповідань та казок для дітей.
Розгорнути
Народився Володимир Маяковський
(1893, с.Багдади, Грузія - 1930) – російський поет, публіцист, драматург і громадський діяч.  
«Эта мова величава и проста: «Чуешь, сурмы загралы, Час розплаты настав…» Разве может быть затрепанней да тише слова поистасканного «Слышишь» ?! Трудно людей в одно истолочь, собой кичись не очень. Знаем ли мы украинскую ночь? Нет, Мы не знаем украинской ночи.» (Володимир Маяковський ).
Розгорнути