chrome firefox opera safari iexplorer

Акція «Наша міліція — музей береже»

Дата події:18 червня 2013
Місце події:Літературно-меморіального музею-квартири П.Г.Тичини в м. Києві
Більше про подію:

18 червня — День дільничого інспектора.

Чи часто ми звертаємося до молодих чоловіків у міліцейській формі, щоб сказати їм добрі слова? Наприклад, наш музей вже 34 роки у нічний час охороняє позавідомча охорона, Державно служба охорони. Час від часу заходить і дільничий інспектор, щоб познайомитися, іноді — з друзями, щоб показати їм музей.

Насправді, у хвилини, коли потрібна музеєві такого роду допомога, ми просимо нашу службу ДСО, дільничих — і вони завжди приходять на допомогу.

Тож саме 18 травня співробітники Літературно-меморіального музею-квартири П.Г.Тичини в м. Києві запропонували усім дільничим інспекторам нашого району по можливості знайти час та відвідати музей самим, або запропонувати це зробити їх родинам.

Сподіваємося, що наша пропозиція буде реалізована.

Також бажаємо, щоб між громадою та нашими дільничими інспекторами завжди панувало порозуміння та взаємодопомога.

Раді будемо сказати слова привітання у музеї та провести для них цікаву екскурсію.

22 серпня

Інші дати
Народився Ісаак Шмарук
(1910, м. Ніжин Чернігівської обл. - 1986) - український кінорежисер. Фільми: "Украдене щастя", "Доля Марини", "Зірки на крилах", "Чумацький шлях", кіноповість "Твоє мирне небо" та ін.
Розгорнути
Народився Петро Юрченко
(1900, с. Медвин, Київська область – 1972) – український архітектор та мистецтвознавець. Співавтор проекту будинку уряду УРСР (1927) у Харкові, житлового масиву Промінь (1929) у Харкові, Курського вокзалу у Москві. Автор надбудови ротонди на Аскольдовій могилі (1935) і проекту відкритого театру біля неї (1936—1937).
Розгорнути

Новини Дивитися всі