chrome firefox opera safari iexplorer

Акція «Наша міліція — музей береже»

Дата події:18 червня 2013
Місце події:Літературно-меморіального музею-квартири П.Г.Тичини в м. Києві
Більше про подію:

18 червня — День дільничого інспектора.

Чи часто ми звертаємося до молодих чоловіків у міліцейській формі, щоб сказати їм добрі слова? Наприклад, наш музей вже 34 роки у нічний час охороняє позавідомча охорона, Державно служба охорони. Час від часу заходить і дільничий інспектор, щоб познайомитися, іноді — з друзями, щоб показати їм музей.

Насправді, у хвилини, коли потрібна музеєві такого роду допомога, ми просимо нашу службу ДСО, дільничих — і вони завжди приходять на допомогу.

Тож саме 18 травня співробітники Літературно-меморіального музею-квартири П.Г.Тичини в м. Києві запропонували усім дільничим інспекторам нашого району по можливості знайти час та відвідати музей самим, або запропонувати це зробити їх родинам.

Сподіваємося, що наша пропозиція буде реалізована.

Також бажаємо, щоб між громадою та нашими дільничими інспекторами завжди панувало порозуміння та взаємодопомога.

Раді будемо сказати слова привітання у музеї та провести для них цікаву екскурсію.

7 травня

Інші дати
Петро Чайковський
1840 –  російський композитор, диригент, музично-громадський діяч. Мав українське коріння. В Україні написав понад 30 творів.
Розгорнути
Народився Микола Кащенко
(1855, с.Веселе, Запорізька область – 1935) - український біолог, ембріолог, селекціонер, один із перших українських академіків, засновник акліматизаційних садів у Томську і Києві. Разом з В.О.Караваєвим створив зоологічний музей і був його першим директором.
Тиха місячна ніч над принишклим селом Оповила біленькі оселі. Лиш пустун-вітерець над люстерком-ставком В срібних хвилях гойда каруселі. Продерчав десь деркач у заплавах ріки, На хвилину сполохавши тишу, Очерет з осокою про щось гомінкий Тихо шепче і чубом колише. Запізнілий туман, мов отара овець, Суне попаски вбрід понад лугом. Замаячив ледь-ледь вдалині острівець Й непомітно сховався за пругом. (Віктор Геращенко)
Розгорнути