chrome firefox opera safari iexplorer

Акція «Ніжний дотик словом»

Дата події:06 липня 2014 о 10:00
Місце події:Музей-квартира Павла Тичини у Києві (вул. Терещенківська,5)
Більше про подію:

6 липня, у Всесвітній день поцілунків, музей проводить вже традиційну акцію «Ніжний дотик словом».

Мета акції — допомогти людям у ніжній, поетичній, витонченій формі висловити почуття один одному й за взірець взяти ранню ліричну поезію Павла Тичини.

Акція відбуватиметься 6 липня 2014 року з 10.00 до 19.00 біля Музею-квартири Павла Тичини у Києві, вул. Терещенківська,5.

29 червня

Інші дати
Міжнародний день тропіків
На тропічні регіони припадає 40% всієї території світу, приблизно 80% біологічних видів планети, значна частина її мов і культур. У тропіках проживають більше 800 мільйонів чоловік. І хоча тропічні країни досягли значного прогресу, вони, як і раніше, стикаються з різноманітними проблемами.
Розгорнути
Народився Іван Черняховський
(1906, м. Умань, Черкаська область – 1945) – радянський військовий діяч, генерал армії. Командуючий військами 3-го Білоруського фронту.  
Розгорнути
Народився Тадей Маєрський
(1888, м.Львів – 1963) – український композитор, піаніст, педагог. Автор симфонічних, камерно-інструментальних, вокальних творів, музики до вистав.  
Розгорнути
1945 – підписання Договору між СРСР та Чехословаччиною про входження Закарпатської України до складу УРСР
Цікаво відзначити, що підписання цієї угоди відбулося без якої-небудь участі українських дипломатів і представників Закарпатської України, хоча формально текст угоди складався також і українською мовою.  
Ні, цей народ із крові і землі Я не віддам нікому і нізащо! Він мій, він я, він – світ в моїм чолі, Тому життя його і ймення не пропащі. (Микола Вінграновський)
Розгорнути

Новини Дивитися всі