chrome firefox opera safari iexplorer

Акція «Поетичний шоколад»

Дата події:11 липня 2013 о 12:00
Місце події:Музей-квартира Павла Тичини у Києві
Більше про подію:

Як добре, що ми живемо у відкритому для спілкуванні суспільстві. Ми можемо знати, що відбувається у сусідніх країнах, в світі, обговорювати будь-які події, симпатизувати тим чи іншим людям, приєднуватися до різних ініціатив.

Зокрема, 11 липня, виявляється, справжнє свято у солодкоїжок — Всесвітній день шоколаду.

Яке відношення до цього дня й до шоколаду має Музей-квартира Павла Тичини? Відповідь: прямісіньке.

Адже усі Ви до цієї миті знали, що шоколад буває солодким, гірким, молочним, з перцем, з горішками меленими, з горішками цілими, з родзинками, з карамеллю та іншими їстівними наповнювачами.

Поклавши до рота маленький шматочок цієї солодкої спокуси, Ви відчуваєте покращення настрою, самопочуття, Ви усміхаєтеся і готові по-іншому, доброзичливіше і прихильніше сприймати не лише сьогодення, а усе життя з його випробуваннями. Але Ви (та й ми!) навіть не здогадувалися, що шоколад може бути поетичним!

Таємницю поетичного шоколаду і відкриє для Вас Музей-квартира Павла Тичини у Києві. Для цього Вам необхідно буде не проминути цей музей, коли Ви будете йти (бігти, поспішати, крокувати і т.і.) київською вулицею Терещенківською у четвер 11 липня 2013 року від 12.00 до 20.00 (саме до 20.00 музей працює щочетверга та щоп"ятниці).

P.S. До слова, у Павла Григоровича був цукровий діабет і сам він шоколаду не їв. Але завжди з радістю пригощав усіх гостей смачними цукерками.

9 червня

Інші дати
Володимир Войцюк
1930 –  український меценат, педагог. Працюючи двірником у США, майже всі свої заощадження виділяв на меценатство: на створення кінострічок «Голод-33», «Нескорений» та «Атентат – Осіннє вбивство у Мюнхені»; пам’ятників Т. Шевченку та І. Франку тощо.
Розгорнути
9 червня відзначають:
  • День працівників текстильної і легкої промисловості.
  • Міжнародний день друзів.
  • Шавуот.
Розгорнути
Народився Іван Мар'яненко
(Петлішенко) (1878, с.Мар'янівка, Кіровоградська область - 1962)  – український актор, режисер, педагог. Автор книг «Минуле українського театру», «Сцена, актори, ролі».  
Ця п'єса почалася вже давно, І лиш тепер збагнув я: то вистава, де кожен власну сутність загубивши, і дивиться, і грає. Не живе (Василь Стус)
Розгорнути
Народився Олександр Яната
(1888, м. Миколаїв – 1938) – український агроном і ботанік. Організатор та редактор «Українського ботанічного журналу», один із засновників заповідників у Кончі-Заспі та Каневі.
 
Розгорнути