chrome firefox opera safari iexplorer

Акція «Поетичний шоколад»

Дата події:11 липня 2013 о 12:00
Місце події:Музей-квартира Павла Тичини у Києві
Більше про подію:

Як добре, що ми живемо у відкритому для спілкуванні суспільстві. Ми можемо знати, що відбувається у сусідніх країнах, в світі, обговорювати будь-які події, симпатизувати тим чи іншим людям, приєднуватися до різних ініціатив.

Зокрема, 11 липня, виявляється, справжнє свято у солодкоїжок — Всесвітній день шоколаду.

Яке відношення до цього дня й до шоколаду має Музей-квартира Павла Тичини? Відповідь: прямісіньке.

Адже усі Ви до цієї миті знали, що шоколад буває солодким, гірким, молочним, з перцем, з горішками меленими, з горішками цілими, з родзинками, з карамеллю та іншими їстівними наповнювачами.

Поклавши до рота маленький шматочок цієї солодкої спокуси, Ви відчуваєте покращення настрою, самопочуття, Ви усміхаєтеся і готові по-іншому, доброзичливіше і прихильніше сприймати не лише сьогодення, а усе життя з його випробуваннями. Але Ви (та й ми!) навіть не здогадувалися, що шоколад може бути поетичним!

Таємницю поетичного шоколаду і відкриє для Вас Музей-квартира Павла Тичини у Києві. Для цього Вам необхідно буде не проминути цей музей, коли Ви будете йти (бігти, поспішати, крокувати і т.і.) київською вулицею Терещенківською у четвер 11 липня 2013 року від 12.00 до 20.00 (саме до 20.00 музей працює щочетверга та щоп"ятниці).

P.S. До слова, у Павла Григоровича був цукровий діабет і сам він шоколаду не їв. Але завжди з радістю пригощав усіх гостей смачними цукерками.

29 червня

Інші дати
Міжнародний день тропіків
На тропічні регіони припадає 40% всієї території світу, приблизно 80% біологічних видів планети, значна частина її мов і культур. У тропіках проживають більше 800 мільйонів чоловік. І хоча тропічні країни досягли значного прогресу, вони, як і раніше, стикаються з різноманітними проблемами.
Розгорнути
Народився Іван Черняховський
(1906, м. Умань, Черкаська область – 1945) – радянський військовий діяч, генерал армії. Командуючий військами 3-го Білоруського фронту.  
Розгорнути
Народився Тадей Маєрський
(1888, м.Львів – 1963) – український композитор, піаніст, педагог. Автор симфонічних, камерно-інструментальних, вокальних творів, музики до вистав.  
Розгорнути
1945 – підписання Договору між СРСР та Чехословаччиною про входження Закарпатської України до складу УРСР
Цікаво відзначити, що підписання цієї угоди відбулося без якої-небудь участі українських дипломатів і представників Закарпатської України, хоча формально текст угоди складався також і українською мовою.  
Ні, цей народ із крові і землі Я не віддам нікому і нізащо! Він мій, він я, він – світ в моїм чолі, Тому життя його і ймення не пропащі. (Микола Вінграновський)
Розгорнути

Новини Дивитися всі