chrome firefox opera safari iexplorer

Акція в Музеї Павла Тичини "До Тичининої книги доторкнуся! "

Дата події:30 травня 2013
Місце події:Музей Павла Тичини
Київ, вул. Терещенківська, 5, кв.1,3
Більше про подію:

Один раз на місяць щасливці, які потрапили на цю акцію, можуть гортати і читати книги самого Павла Тичини!

30 травня 2013 року з 11.00 до 20.00 в переддень Всесвітнього дня захисту дітей наш музей проводить акцію «До Тичининої книги доторкнуся», під час якої усі відвідувачі зможуть не лише за склом книжкових полиць побачити книги для дітей, що були в меморіальній бібліотеці Павла Тичини, а й погортати їх, розглянути ілюстрації, почитати вірші та пригадати своє дитинство.

Для дітей, що у цей день завітають до музею та візьмуть участь в акції, співробітники музею запропонують взяти участь у безпрограшному конкурсі дитячих малюнків до віршів Павла Тичини.

28 червня

Інші дати
Народилася Галина Вігурська
(1909, с. Юлинці Вінницької обл. - 1990) -  українська письменниця. Перекладала з білоруської, польської, російської мов (твори Якуба Коласа, В. Бикова, П. Бровки).
Розгорнути
Народився Андрій Роміцин
(1909, с. Труфанівська, Росія - 1990) -  український кінознавець. Кандидат мистецтвознавства. Твори: "Кіно і сучасність", "Мистецтво екрана", "Життя та герої екрана".
Розгорнути
27 — 28 червня 1663 р. – Чорна рада у Ніжині
загальна козацька рада, яка збиралася для вирішення стратегічних птань, коли між старшинами не було одностайності. Рада була скликана для обрання гетьмана Лівобережної України. В 1663 році після зречення Юрія Хмельницького в Україні розпочався період громадянської війни ( «Руїна»). Чорна рада 1663 року обрала гетьманом Івана Брюховецького. Участь у Чорній раді брали не тільки козаки,  але селяни і міщани – «чернь», які також мали право голосу.  
Тече вода в синє море, Та не витікає, Шука козак свою долю, А долі немає. (Тарас Шевченко)
Розгорнути
Битва під Берестечком (28 червня – 10 липня 1651)
найбільший бій Хмельниччини, який вібувся між Військом Запорізьким під командуванням Богдана Хмельницького спільно з союзним йому кримськотатарським військом та армією Речі Посополитої.
Розгорнути

Новини Дивитися всі