chrome firefox opera safari iexplorer

Акція в Музеї Павла Тичини "До Тичининої книги доторкнуся! "

Дата події:30 травня 2013
Місце події:Музей Павла Тичини
Київ, вул. Терещенківська, 5, кв.1,3
Більше про подію:

Один раз на місяць щасливці, які потрапили на цю акцію, можуть гортати і читати книги самого Павла Тичини!

30 травня 2013 року з 11.00 до 20.00 в переддень Всесвітнього дня захисту дітей наш музей проводить акцію «До Тичининої книги доторкнуся», під час якої усі відвідувачі зможуть не лише за склом книжкових полиць побачити книги для дітей, що були в меморіальній бібліотеці Павла Тичини, а й погортати їх, розглянути ілюстрації, почитати вірші та пригадати своє дитинство.

Для дітей, що у цей день завітають до музею та візьмуть участь в акції, співробітники музею запропонують взяти участь у безпрограшному конкурсі дитячих малюнків до віршів Павла Тичини.

29 листопада

Інші дати
Народився Григорій Квітка-Основ’яненко
(1778, с.Основа, нині – м. Харків – 1843) – український прозаїк, драматург, журналіст, літературний критик і культурно-громадський діяч. Основоположник художньої прози і жанру соціально-побутової комедії в класичній українській літературі. Найвидатніші твори – «Конотопська відьма», «Маруся», «Сватання на Гончарівці», «Шельменко-Денщик».
«Як говоримо, так і писати треба» (Григорій Квітка-Основ’яненко)
Розгорнути
Народився Григорій Косинка
(1899, с.Щербанівка, Київська область - 1934) — український письменник. Автор творів «На золотих богів», «Заквітчаний сон», «В житах», «Політика», «Фавст», Серце» та ін.
Розгорнути