chrome firefox opera safari iexplorer

Білгород-Дністровський молодіжний фестиваль «Фортеця»

Дата події:24-26 серпня 2012 р.
Місце події:м. Білгород-Дністровський
Більше про подію:

Молодіжний музичний фестиваль ФОРТЕЦЯ пролунає на всю Україну з 24 по 26 серпня 2012 року, епіцентром події стане Білгород-Дністровська фортеця.

Проведення Фестивалю на території та навколо середньовічної фортеці дозволяє привернути увагу громадськості, засобів масової інформації та сприятиме залученню інвесторів для створення історико-туристичного комплексу просто неба на базі середньовічної фортеці.

Фестиваль покликаний виявити та розкрити здібності талановитої молоді, сприяти їх подальшій творчій кар’єрі, розвитку нових музичних напрямків у сучасному українському мистецтві.

У Фестивалі беруть участь молоді виконавці, що мають можливість виступити на великій професійній сцені і таким чином заявити про себе широкому загалу.

Міцні хлопці, чіпляючись за краї каменів, карабкаються на стіну величної середньовічної фортеці, оточеної глибокими рвами.

Це не спортсмени чи учасники чергового телешоу, а глядачі, які хочуть потрапити , на фестиваль, обминаючи головні ворота, перегорожені турнікетом и контролерами. Всередині фортеці гримлять електрогітари, посилені потужними звуковими порталами. За сценою — вежі Акерманської цитаделі, контури якої повторюються на фірмовому фестивальному заднику, що прикрашає подіум.

Йдуть перші години фестивалю.

На території фортеці, головної визначної пам'ятки стародавнього Білгород-Дністровського, декілька тисяч молодих людей слухають музику і танцюють прямо на дикій, спаленої південним сонцем траві.

Контактна iнформацiя органiзаторiв :
Мистецька агенцiя «Шоколад»
Україна, м. Київ,
вул. Межигірська, 56/60, оф. 1А
8 (044) 391 20 83
8 (044) 391 20 84

Джерело: thisisukraine.org

12 липня

Інші дати
Народився Петро Тронько
(1915, с.Заброди Харківської обл. - 2011) - історик, академік, державний діяч. Сприяв створенню Музею народної архітектури та побуту в Пирогові, відновленню Золотих воріт, Михайлівського Золотоверхого та Успенського соборів у Києві; керував роботою над створенням 26-томної "Історії міст і сіл Української РСР".
Розгорнути
День Святих апостолів Петра і Павла
«Як на Петрів день спека, то на Різдво мороз. Коли на Петра сльота, влітку буде багато болота». (Народні прикмети)
Розгорнути
Народився Антін Синявський
1866, м.Біла Церква - 1951) – український  політичний і громадський діяч, історик, економіст, педагог. Автор праць «Економічний район та економічний ландшафт», «Близький Схід і Україна» та ін.  
Розгорнути
Народився Олександр Мельников
(1889 , м. Мезень, Росія - 1958) - український хірург і онколог, займався лікуванням захворювань черевної порожнини, газової інфекції тощо.
Розгорнути